Keystone logo

39 Магістратура Програми в Науки про життя Біоінженерія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Науки про життя
 • Біоінженерія
Сфери навчання
 • Науки про життя (39)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Науки про життя Біоінженерія

  Визначення задовільної кар'єри, яка добре оплачується, може бути складним завданням. Ступінь магістра - це хороший спосіб дати собі перевагу в цій галузі. Вища освіта може відкрити нові двері на шляху до кар'єри, яку ви ніколи не вважали можливими.

  Що таке майстер в області біоінженерії? Ступінь у цій дисципліні спрямована на студентів, які вже мають фундамент у природних науках. Вона включає в себе вивчення біологічних функцій і навчання застосовувати ці знання в нових та інноваційних способів. Можна спеціалізуватися в таких сферах, як мікробна біотехнологія або сільськогосподарська біотехнологія. Це відмінний ступінь для студентів, які хочуть внести свій внесок у наукове просування.

  Майстер в області біоінженерії пропонує чудову можливість взяти участь у реальних наукових дослідженнях. Студенти можуть навчитися застосувати науковий метод до своїх зусиль та співпрацювати з іншими в контексті досліджень та застосувань, набути навичок, необхідних для застосування наукових теорій до практичних застосувань та просування їх професійної кар'єри.

  Вартість магістра в галузі біоінженерії може відрізнятися залежно від місця розташування та країни. Перевірте плату за навчальні заклади для шкіл, які вас цікавлять. У більшості випадків це дворічна програма, хоча існує і коротша.

  Є багато захоплюючих робочих місць, пов'язаних з полем біоінженерії. Біоінженери можуть знайти позиції в військових, лікарнях та інших лабораторіях. Можна також стати науковим співробітником або професором в університеті. Науково-дослідні установи в усьому світі проводять роботу з біоінженерії і потребують вчених. Майстер в області біоінженерії може стати основою життя досліджень.

  Є багато акредитованих навчальних закладів, за якими можна отримати магістра в області біоінженерії, яка доступна на місцевому та глобальному рівнях. Багато хто з них є програмами на кампусі та мають певні вимоги до лабораторії. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.