Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 35 Магістратура в Біоінженерія 2023

35 Магістратура Програми в Біоінженерія 2023

Огляд

Визначення задовільної кар'єри, яка добре оплачується, може бути складним завданням. Ступінь магістра - це хороший спосіб дати собі перевагу в цій галузі. Вища освіта може відкрити нові двері на шляху до кар'єри, яку ви ніколи не вважали можливими.

Що таке майстер в області біоінженерії? Ступінь у цій дисципліні спрямована на студентів, які вже мають фундамент у природних науках. Вона включає в себе вивчення біологічних функцій і навчання застосовувати ці знання в нових та інноваційних способів. Можна спеціалізуватися в таких сферах, як мікробна біотехнологія або сільськогосподарська біотехнологія. Це відмінний ступінь для студентів, які хочуть внести свій внесок у наукове просування.

Майстер в області біоінженерії пропонує чудову можливість взяти участь у реальних наукових дослідженнях. Студенти можуть навчитися застосувати науковий метод до своїх зусиль та співпрацювати з іншими в контексті досліджень та застосувань, набути навичок, необхідних для застосування наукових теорій до практичних застосувань та просування їх професійної кар'єри.

Вартість магістра в галузі біоінженерії може відрізнятися залежно від місця розташування та країни. Перевірте плату за навчальні заклади для шкіл, які вас цікавлять. У більшості випадків це дворічна програма, хоча існує і коротша.

Є багато захоплюючих робочих місць, пов'язаних з полем біоінженерії. Біоінженери можуть знайти позиції в військових, лікарнях та інших лабораторіях. Можна також стати науковим співробітником або професором в університеті. Науково-дослідні установи в усьому світі проводять роботу з біоінженерії і потребують вчених. Майстер в області біоінженерії може стати основою життя досліджень.

Є багато акредитованих навчальних закладів, за якими можна отримати магістра в області біоінженерії, яка доступна на місцевому та глобальному рівнях. Багато хто з них є програмами на кампусі та мають певні вимоги до лабораторії. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Хімічна інженерія
  • Біоінженерія
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (35)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання