Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 134 Магістратура в Біотехнологія 2024

134 Магістратура Програми в Біотехнологія 2024

Огляд

Біотехнології та біоінформатика два першокласних областей дослідження, які з'явилися в науковому світі в результаті революції в біології, хімії, інформатики та машинобудування. Обидва предмети вважаються прикладних галузей біології. Біотехнології та біоінформатика допомогти цій старій і респектабельної галузі науки йти в ногу з темпом часу і залишатися конкурентоспроможними в сучасному світі.

Біотехнологія досліджень використання живих організмів і біопроцесів в галузі технологій, техніки, медицини, сільського господарства та результати у всіх видах біопродуктів, від генетично модифікованих продуктів харчування до серйозних передових пристроїв, що використовуються для проведення генної терапії. Біоінформатика з іншого боку, в більшій мірі пов'язаний із застосуванням статистики та інформатики в галузі молекулярної біології. Біоінформатика надзвичайно важливо для сучасних біологічних і молекулярних досліджень, оскільки дані суми там росте геометричній прогресії, і це необхідно мати адекватні технології для його обробки. Біоінформаційні методи широко використовуються для відображення та аналізу ДНК та білків зразків, а також для вивчення генетики і молекулярного моделювання. Біотехнології та біоінформатика робити велику користь традиційних областях дослідження, освіжаючих їм нові методи дослідження, що дозволяє їх різкого розвитку.

Знаходити інформацію про різні програми ступінь майстра в галузі біотехнології та біоінформатика, слідуючи за посиланнями нижче. Не соромтеся відправити "Запит безкоштовної інформації" формі увійти в контакт з відповідною особою в школу і отримати ще більше інформації про конкретну програмі!

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Науки про життя
  • Біотехнологія
Сфери навчання
  • Науки про життя (134)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання