Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 27 Магістратура в Біорізноманіття 2023

27 Магістратура Програми в Біорізноманіття 2023

Огляд

Магістр наука є науковим ступенем, яку можна заробити протягом двох років навчання в школі після програми бакалаврату. Для багатьох студентів, отримання магістра є кульмінацією багатьох років досліджень і роботи, і це може допомогти привести до неймовірних освітнім і професійним можливостям.

Що таке магістра в галузі біорізноманіття? Ця освітня програма допомагає студентам зрозуміти, як різні екосистеми, які існують в нашому світі вплив як на людину і тварин популяцій. Студенти також навчитися управляти і захищати ці екосистеми. Можливі курси можуть включати в себе розвиток і біорізноманіття, здоров'я екосистем і стійкість, етику збереження, екологічне законодавство, а також зміни клімату політики. Деякі програми MSc також вимагають від студентів для завершення дисертації або остаточного дослідницького проекту, щоб завершити свої вимоги ступеня.

Нарахування магістра може бути корисним для студентів, як вони вчаться, як використовувати передові наукові методи, щоб краще зрозуміти світ.Студенти також відкривають нові способи дивитися на і вирішенні проблем, які можуть допомогти зробити студент незамінні в їхній майбутній кар'єрі.

Вартість заробити магістр може змінюватися для кожного студента, так як такі чинники, як місце розташування школи та тривалість програми можуть вплинути на кінцеву вартість. Студенти, зацікавлені в отриманні такої міри, рекомендується досліджувати їх потенціал школи, щоб зрозуміти фінансове зобов'язання їх утворення.

Студенти, які закінчили з магістра наук в області біорізноманіття часто добре підходить для кар'єри в сфері освіти, охорони, туризму, науки, досліджень і консультацій. Можливі назви посад відносяться збереження наглядач, поле обстеження працівник, еколог, гідролог, екологічний вихователь, і зоопарк офіцер збереження. Деякі випускники можуть вибрати, щоб продовжити свою освіту і отримати ступінь доктора філософії, щоб стати висококваліфікованими фахівцями в своїй галузі.

Якщо ви зацікавлені в захисті людей, навколишнє середовища та дику природу, як розвиток триває по всьому світу, то ця ступінь може бути добре підходить для вас. Щоб дізнатися більше, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Науки про життя
 • Біорізноманіття
Сфери навчання
 • Науки про життя (27)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання