Keystone logo

31 Магістратура Програми в Економічні дослідження Фінанси Бізнес-фінанси 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Бізнес-фінанси
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (31)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Економічні дослідження Фінанси Бізнес-фінанси

Заробляючи ступінь магістра велике досягнення, що відрізняє вас від інших фахівців. Цей рівень ступеня забезпечує підвищення кваліфікації, що дає вам досвід і рівень зобов'язань, які впевнені, щоб допомогти вам отримати роботу в своїй галузі.

Що таке Майстер ділового фінансів? Програма Це ступінь магістра готує студентів до складності корпоративного фінансового управління. Курсова зазвичай включає в себе бухгалтерський облік, економіка, фінансове моделювання, управління активами і інвестиційно-банківських послуг. Студенти також можуть знадобитися для отримання статистики, лінійної алгебри та інші цілеспрямовані курси по математиці, в залежності від їх області спеціалізації. Деякі програми пропонують спеціалізовану підготовку в області корпоративних фінансів, фінансової теорії і навіть поведінкових фінансів. Студенти повинні ступінь бакалавра, щоб застосувати до програми, але ступінь не обов'язково повинні бути в сфері бізнесу.

Майстер ділового фінансів забезпечує реальну схильність тонкощах особистих і корпоративних фінансів. Студентам надається можливість розширити свої знання і навички в підготовці взяти на себе таких ситуаціях, як злиття і поглинання, перерозподіл активів і прогнозного аналізу.

Вартість, щоб отримати ступінь магістра в галузі ділового фінансів залежить від установи. Найкраще, щоб зв'язатися з кожним Приймальне відділення, щоб отримати розбивка поточного графіка за навчання, збори і кошторис витрат на необхідних навчальних ресурсів, таких як книги і програм.

Багато випускників кар'єру в галузі страхування, особистого фінансового планування, корпоративного фінансового управління, приватного акціонерного капіталу або комерційних банків. Студенти також можуть вибрати, щоб почати свій власний фінансових послуг фірма працює в якості консультанта для фізичних або юридичних осіб. Інші можуть ризикувати в державному секторі і взяти на себе роль як бухгалтерів, аудиторів і податкових укладачів.

Якщо бути повний робочий день студента не представляється можливим або практичним, ви можете, звичайно, знайти авторитетних інтернет-програм, які вписуються в ваш поточний спосіб життя. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.