Keystone logo

14 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Бізнес-проектування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Бізнес-дослідження
 • Бізнес-проектування
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (14)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Бізнес-проектування

  Часто ті, хто досяг ступеня бакалавра в конкретній області вирішили розширити свої знання цієї теми ще більше, і вони роблять так, поступово в програмах магістратури. Програмами магістратури інтенсивні програми вивчення, що, як правило, може бути завершена протягом приблизно двох або трьох років.

  Тільки те, що це майстер в бізнес-інжинірингу? Це суворе програма розроблена, щоб дати учасникам набір навичок, вони повинні ефективно працювати в бізнес, право та інженерно-пов'язаних середовищі. Загальні галузі вивчення в цих програмах часто включають в себе бізнес-адміністрування, управління бізнесом, загальне науку управління, управління ланцюгами поставок, правової системи, економіки, технології та загального машинобудування. Деякі програми підкреслити певні галузі машинобудування, такі як цивільне будівництво, в той час як інші пропонують всеосяжний підхід до даного питання.

  Одержувачів ступеня магістра Багато відзначають сильне задоволення від роботи і більший потенціал заробітку після заробляючи наукового ступеня. Випускники також в цілому право подати заявку на бізнес-інженерних посадах в навчальних коледжах або університетах, вони повинні вибрати.

  Оскільки витрати, пов'язані з прийняттям інженерних курсів бізнес значно коливатися залежно від таких факторів, як курс популярності та географії, тих, хто зацікавлений в конкретній програмі слід звернутися в школу, що пропонує його для точних витрат реєстрації.

  Випускники Майстер в програмах бізнес-інжинірингу готові до кар'єри успіху в різних областях. Багато хто йде далі, щоб стати бізнес-менеджери, менеджери ланцюжка поставок, або керівники фінансових інститутів. Інші вважають оплачувану роботу в якості цивільного або фінансових інженерів.Більшість випускників знаходять роботу протягом різних технічних, фінансових або пов'язаних з бізнесом професій, в той час як деякі хочуть викладати цей предмет або тему на рівні коледжу або університету.

  Наша база даних є відмінним місцем, щоб почати вивчення освітніх програм багатьох бізнес-систем магістра, пропоновані в Інтернеті, школах по всьому світу. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.