Keystone logo

27 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Архівна справа Бібліотекознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Архівна справа
  • Бібліотекознавство
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Архівна справа Бібліотекознавство

Отримання ступеня магістра є загальним кроком для випускників коледжу з широкого кола студентів. Цей ступінь визнає експертизу у вибраній галузі та є вимогою для деяких просунутих позицій.

Що таке майстер з бібліотечної науки? Магістр програм бібліотечної науки навчає основи зберігання, доступу та управління інформацією. Студенти можуть обрати більш традиційну увагу до бібліотечної справи або продовжувати використовувати технологію, орієнтовану на цифрові медіа та послуги. Залежно від зони концентрації, пропоновані курси можуть включати в себе проектування інформаційних систем, взаємодія між людиною та комп'ютером, каталогізація та управління запасами.

Студенти, які переслідують магістра в галузі бібліотечної науки, вивчають такі важливі навички, як управління базами даних, використання інформаційних технологій та найкращих практик інформаційних послуг. Це ступінь робить відмінний перехід від бакалаврських студій до підготовки кар'єри і може посилити робочий професійний набір навичок.

Майстер з бібліотечної науки зазвичай займає від двох до трьох років, хоча багато установ пропонують гнучке планування для тих, хто потребує більше часу. Вартість отримання ступеня магістра буде залежати від навчального закладу, тому важливо, щоб студенти безпосередньо зверталися до приймальної комісії безпосередньо для отримання спеціальних реєстраційних та реєстраційних зборів.

Цей ступінь пропонує міцну основу для людей, які шукають інформаційну кар'єру як у приватному, так і у державному секторі. Бюро статистики праці прогнозує, що очікувана тривалість роботи бібліотекаря зросте з 2 до 7 відсотків до 2024 року. На додаток до того, щоб стати бібліотекарями в школах, публічних бібліотеках, урядових будівлях або лікарнях, випускники можуть продовжувати займатися кар'єрами, як архіваріуми, інформаційні архітектори, куратори колекцій, спеціалісти з метаданих або бібліотекарі-дослідники.

Багато коледжів та університетів у всьому світі мають програми магістра бібліотеки. Вивчення ступеня онлайн - це чудовий варіант для студентів, які живуть у віддалених районах, не мають доступу до програми на місцевому рівні або потребують гнучкого планування. Щоб дізнатись більше, знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.