141 Магістратура Програми в Бухгалтерський облік і фінанси 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Економічні дослідження
 • Бухгалтерський облік
 • Бухгалтерський облік і фінанси
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (141)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістратура Програми в Бухгалтерський облік і фінанси

  Хоча ступінь бакалавра в області бухгалтерського обліку може відправити вам добре на вашому шляху, якщо ви збираєтеся бути успішним у кар'єрі бухгалтерського обліку та фінансів, ви, можливо, буде потрібно додаткове вивчення і сертифікацію. Майстер в області бухгалтерського обліку і фінансів може зробити вас конкурентоспроможними на міжнародному ринку в умовах зростаючої конкуренції області кар'єри.

  Що таке Майстер в області бухгалтерського обліку та фінансів? Це, як правило, конкурсна програма, яка фокусується на передових бухгалтерського обліку та досліджень фінансового управління, в тому числі міжнародного бухгалтерського обліку. Курс навчання може зайняти від одного до двох років, щоб закінчити, і вимоги для вступу і продовження навчання часто досить жорсткі. Оскільки це популярний і конкурентне поле дослідження, студенти, які застосовуються повинні мати ступінь бакалавра у відповідній галузі і підтримувати мінімальний середній бал в більшості університетів.

  Заробіток ступінь магістра в галузі бухгалтерського обліку та фінансів пропонує багато переваг аспірантів.Це робить студентів більш затребуваною у всьому світі. Програма, як правило, допомагає підготувати студентів до здачі сертифікаційних іспитів отримують сертифікати в якості громадського бухгалтера (CPA) або внутрішній аудитор (CIA).

  Вартість ступеня такий майстер відрізняється в залежності від установи і тривалість програми. Студенти повинні також брати до уваги додаткові витрати, які живуть на території кампусу в порівнянні з вивчення онлайн. Додаткові сертифікати можуть також оплачується окремо. Досліджуйте свою програму повністю, щоб з'ясувати, які витрати включають в себе.

  Випускники магістра в галузі бухгалтерського обліку та фінансів, зазвичай можна знайти кар'єру з урядом, в бізнесі або в сфері консалтингу. Цей ступінь також корисний в наукових дослідженнях, пов'язаних з бухгалтерського обліку та фінансів. Для тих, хто планує стати бухгалтерами, ця ступінь збільшує конкурентоспроможність на одному з полів швидко зростаючих робочих місць, і може навіть включати сертифікацію в якості ЦПУ або ЦРУ.

  Студенти можуть часто вибирають для завершення навчання на кампусі або в Інтернеті.Стенограми як правило, потрібно поряд із застосуванням. Деякі установи можуть також вимагати інтерв'ю для своїх програм. Для отримання додаткової інформації, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.