Keystone logo

29 Магістратура Програми в Будівництво Будівельні послуги 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Будівництво
  • Будівельні послуги
Сфери навчання
  • Будівництво (29)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Будівництво Будівельні послуги

Ступінь магістра, як правило, заробив після завершення бакалаврату курсових робіт. Ці вузькоспеціалізовані дослідження як правило, може бути завершена протягом декількох років, хоча деякі програми зайняти рік або менше, щоб закінчити.

Що таке магістр в області будівельних послуг? Будівельні послуги являє собою широке поле, яке включає в себе елементи електричного і механічного машинобудування і суспільної охорони здоров'я. Ступінь магістра часто вузькоспеціалізованої, тому студенти часто вибирають область фокуса з таких тем, як проектування, матеріалів або джерел управління проектами. Курси можуть включати в себе виявлення пожежі та запобігання, захист від блискавки, а також електропостачання та розподілу. Студенти дізнаються, як поліпшити існуючі будівлі і методи, які можуть бути використані для будівництва нових споруд.

Переваги досвідчених при отримання ступеня магістра користуються багато студентів. Студенти будуть вивчати різні навички, які можуть бути застосовані на робочому місці.Через високу практичних елементів цієї мірою це може привести до прибуткової зайнятості.

Вартість майстер в будівельні послуги буде залежати від того, де ви отримуєте вашу ступінь і тип установи, що видав його. Магістра зазвичай може бути зароблена в короткий проміжок часу, що витрати на наслідки. Кожна програма буде мати різні витрати, тому зверніться безпосередньо в школу для отримання додаткової інформації.

Системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, електротехніка і будівництво є всі галузі, які можуть мати можливості для студентів, які заробили ступінь магістра в галузі будівельних послуг. Кар'єра в цих областях часто є прибутковим і пропонують можливість для просування; деякі з них будуть також включати в себе можливість подорожувати на міжнародному рівні. Деякі види робіт можуть включати в себе контролюючий структуру будівництва, проектування та розробки електричних систем, а також методи енергозбереження для будівництва.

Якщо ви готові для просування вашої кар'єри і дізнатися захоплюючі інформацію про вашу області, подати заявку на програму ступеня магістра в Інтернеті сьогодні. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.