Keystone logo

11 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Буддологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Буддологія
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Теологія Буддологія

Магістерський ступінь є передовим ступенем навчання, який зазвичай починається після отримання ступеня бакалавра. Ступінь магістра вказує на високий рівень професійної наукової роботи і, як правило, закінчується через один-три роки.

Що таке майстер буддистських досліджень? Через майстер буддистичних досліджень студенти отримають високий рівень знань про історичні, соціальні та культурні умови, з яких виникли буддійські тексти та культура. Програми з духовною концентрацією навчають студентів через посередництво та ритуальні практики в таких курсах, як вступ до буддійської медитації. Деякі міждисциплінарні підходи поєднують буддистські дослідження з дослідженнями в Південній та Південно-Східній Азії. Курси в цих програмах можуть включати історію буддизму в Індії та Тибеті або вступ до класичної тибетської мови.

Випускники магістра з буддійських досліджень отримають знання про особисті, соціальні та академічні програми буддизму, покращуючи їх здатність виховувати та спілкуватися з їхніми громадами. Магістерський ступінь також може бути використаний як крок до докторської програми.

Тривалість часу, необхідного для закінчення магістра в буддійських дослідженнях, залежатиме від студента знання мови та релігії. Тривалість програми сильно впливає на вартість. Зв'яжіться з вищими навчальними закладами та школами за програмами, які вас цікавлять, для більш точної інформації щодо витрат

Майстер буддистських досліджень підготує студентів до того, щоб вони стали практикуючими або перекладачами, або працювати з буддійськими громадами, формуючи формування та розуміння буддизму. Деякі з цих позицій розробляються на підтримку буддійських громад. Інші призначені для того, щоб допомогти тим, хто не є членами буддійської громади, краще зрозуміти буддизм, його історію та людей, які її практикують. Багато людей, котрі обирають магістра в буддійських студіях, підуть на докторську програму. Маючи докторський ступінь, люди зможуть стати вченими та викладачами на рівні університету.

Програми можуть відрізнятися від одного навчального закладу до іншого залежно від обраної вами концентрації навчання. Щоб знайти майстра в буддійських дослідженнях, який відповідає вашим потребам, знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою канцелярією вибраної вами школи, заповнивши бланк заявки.