Keystone logo

42 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Бренд-менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Бренд-менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (42)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Бренд-менеджмент

  Розглядаючи можливі варіанти після закінчення ступеня бакалавра, ступінь магістра може бути гарним способом отримати професійну підготовку до вступу на робочу силу. Майстерні програми часто розробляються для конкретних напрямів кар'єри.

  Зі зростанням популярності соціальних мереж у епоху глобалізації ті, хто бажає поєднувати творчі та ділові галузі, можуть запитати, хто є магістром у галузі управління брендами. Область управління брендами полягає в тому, щоб навчитися виявляти та аналізувати якість та продуктивність, а також імідж та репутацію комерційних продуктів. Студенти можуть розробляти дизайнерські та маркетингові стратегії, щоб забезпечити успішність продукту для виробництва ділового капіталу. Майстер програми в цій галузі зазвичай поєднують лекції з візитами на місцях та тематичними дослідженнями для роботи з брендом у реальних компаніях.

  Вища освіта в галузі управління брендами дає кілька корисних навичок студентам, які переслідують це. Це включає в себе здатність розуміти, як споживачі приймають рішення щодо покупки, аналізувати маркетингові стратегії конкурентів та ефективно використовувати соціальні медіа та інші платформи як рекламні інструменти.

  Вартість програми для магістра в галузі управління брендами залежить від країни та навчального закладу. Курси, як правило, можуть бути закінчені через один-два роки.

  Випускники таких програм можуть знайти багато кар'єрних можливостей у цій галузі. Вони можуть працювати як бренд, маркетинг, або менеджер по продукту; як консультант з розробки проекту; або як стратег, консультант по бренду або директор з маркетингу. Окрім комерційного сектору, бренд-менеджери можуть також знайти роботу в фінансових службах, в технологічному секторі, в освітніх та медичних установах або в некомерційному секторі. Багато магістерських програм в галузі управління брендами включають в себе професійне керівництво та навчання як частину їх навчального плану у формі стажування, практики консультування або тематичних досліджень.

  Випускні курси з управління брендами пропонуються на міжнародному рівні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.