Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 28 Магістратура в Ботаніка 2023

28 Магістратура Програми в Ботаніка 2023

Огляд

Нарахування ступінь магістра є освітній рівень випускника рівня, як правило, займає не менше двох років, які відвідують школу повний робочий день. Студенти, які отримують ступінь магістра може бути в змозі скористатися перевагами особистих і професійних можливостей, подальшу освіту може забезпечити.

Що таке Майстер в ботаніці? Ця навчальна програма дає студентам знання і навички, які їм необхідні для кар'єри в галузі біологічної науки з акцентом на життя рослин. Студенти дізнаються про біохімічних процесів в усьому житті рослин, а також властивих структурам, еволюційного розвитку, і властивості різних видів рослин, з мікроскопічного гриба до гігантської секвої дерева.

Майстер в програмі Ботаніки може бути корисним для студентів, як вони вчаться, як проводити свої власні дослідження, як дати професійні презентації, і як ефективно аналізувати зразки рослин.Ці навички можуть допомогти підготувати студентів до суворості їх майбутній роботі.

Кожна школа, яка пропонує програму магістра в галузі ботаніки буде відрізнятися в своїх вимогах, і, таким чином, вартість може відрізнятися, а також. Студентам рекомендується повністю дослідити їх передбачувану школу і програму магістра до початку їх ступеня.

Закінчивши з Майстром в ботаніці допомагає підготувати студентів до кар'єри в області науки, освіти, наукових досліджень, збереження, розвитку, уряду або фармакології. Студенти можуть вибрати для роботи в якості ботаніків, що вивчають рослини у віддалених лісах, так як дослідники вивчають вплив зміни клімату на лісових масивах, або в галузі біотехнології, допомагаючи в розробці нових лікарських засобів і методів лікування з використанням рослин і трав. Студенти, які особливо захоплені ботанікою можуть вибрати, щоб заробити докторську ступінь після отримання ступеня магістра, щоб вони могли зосередити свої дослідження в конкретній галузі.

Школи можуть запропонувати онлайн або дистанційної освіти класів для ботанічних студентів, щоб вони могли отримати ступінь свого господаря, незалежно від їх географічного розташування. Щоб знайти дипломну програму, яка працює для вас, пошуку нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Науки про життя
  • Садівництво
  • Ботаніка
Сфери навчання
  • Науки про життя (28)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання