Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 60 Магістратура в Богослів'я 2023

60 Магістратура Програми в Богослів'я 2023

Огляд

Ступінь магістра є вчений ступінь, яка допомагає студентам знайти кар'єру в своїй галузі дослідження. Ступінь можна заробити в університетах по всьому світу, і це, як правило, займає від двох до чотирьох років, щоб завершити, залежно від програми.

Що таке Майстер в Божественності? Ця програма призначена для студентів, які хочуть, щоб служити в церкві. Після закінчення, студенти повинні мати глибоке розуміння Церкви та її місії, бути компетентним у біблійної грецькому або івриті, і мають зобов'язання по розробці духовної зрілості в інших, а також самих себе. Основні теми включають в себе, як правило, богословське, практичне служіння, і біблійні дослідження. Інші курси можуть включати в себе герменевтики, Старого і Нового Завіту, основ дослідження п'ятидесятників, християнської етики, принципів і практики викладання та наукових досліджень і написання звіту.

Особи, які переслідують божество градусів користь шляхом створення професійних навичок, щоб бути в змозі вести церкви та парафіян.Вони також мають потенціал для використання принципів теології зробити самостійно сформовані судження про сучасні проблеми в суспільстві.

Витрати, пов'язані з отримання ступеня божественність буде варіюватися від одного місця до іншого. Розташування школи і тривалості програми буде враховувати у вартості. Студенти, які хочуть, щоб точно знати, що навчання і збори будуть повинні зв'язатися шкіл безпосередньо.

Є ряд можливостей для кар'єрного зростання для людей з Учителем в Божественності. Перспективи включають в себе будучи служителями, вчителів та лідерів у різних пастирських контекстах. Церкви і храми деякі варіанти зайнятості, як і налаштування охорони здоров'я, некомерційні організації, та інституційні умови. Деякі випускники обирають для капелани у в'язницях і лікарнях, в той час як інші можуть вибрати, щоб стати професорами.

Почніть Міністерство освіти відразу, використовуючи нашу базу даних.Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Богослів'я
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (60)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання