Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 24 Магістратура в Безпека 2023/2024

24 Магістратура Програми в Безпека 2023/2024

Огляд

Студенти, які переслідують ступінь магістра, можуть мати досвід у різних сферах. Цей ступінь демонструє експертизу у вибраній зоні навчання студента та може потенційно покращити перспективи роботи.

Що таке Майстер в галузі безпеки? Майстер програми безпеки підготують людей до ролі у сфері попередження злочинності, інформаційної безпеки, оцінки ризиків та врегулювання криз. Високо міждисциплінарні, студенти можуть вибрати зосередитися на темах, що варіюються від досліджень і розробки політики до нових технічних рішень. Курсова робота може включати такі теми, як найкраща практика національної безпеки, критична інфраструктура, кібер-безпека, кримінальне правосуддя та оцінка вразливості / аналіз ризику.

Майстер в галузі безпеки забезпечує студентів цінні навички, такі як лідерство, готовність до надзвичайних ситуацій та потенційна ідентифікація загрози. Отримання ступеня магістра в даній темі є відмінним кроком для студентів, які бажають спеціалізуватися на дослідженнях безпеки та можуть допомогти робочим професіоналам покращити своє резюме.

Зазвичай, що вимагає від двох до п'яти років, вартість майстра з безпеки буде залежати від конкретної установи та програм, що пропонуються. На вибір є багато вітчизняних та міжнародних програм, тому дуже важливо, щоб кандидати проводили ретельне дослідження перед тим, як брати участь у школі.

Майстер в галузі безпеки може привести до кар'єри в широкому діапазоні галузей, включаючи приватний та державний сектори. Студенти можуть вибрати спеціалізацію в галузі фізичної та кібербезпеки, а також управління та адміністрування. Випускники з науково-технічними ступенями користуються великим попитом на такі посади, як аналітик з інформаційної безпеки, менеджер з безпеки мереж, інженер-технолог та дизайнер інтерфейсу. Особи, які віддають перевагу практичним ролям, можуть працювати як охоронці або менеджери, перевізники безпеки транспорту, директори з управління надзвичайними ситуаціями, дослідники безпеки або консультанти з питань ризику.

Існує широкий спектр програм Master in Security програми по всьому світу. Дистанційні навчальні модулі полегшили студентам проходити диплом з гнучким графіком та отримати міжнародну освіту. Щоб отримати додаткову інформацію, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Технологічні дослідження
 • Безпека
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (24)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання