Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 17 Магістратура в Африканістика 2023

17 Магістратура Програми в Африканістика 2023

Огляд

Дослідження Майстер рівня включають спеціалізовані наукові дослідження в даній галузі або професійної практики, демонструючи рівень вищої майстерності поля. довжини програми в діапазоні від одного до двох років, в залежності від області дослідження.

Що таке Майстер в африканських досліджень? Програма готує студентів проводити вузькоспеціалізовані і вимагає курс навчання, поєднуючи роботу в класі з вивченням поля. Студенти мають кілька варіантів для розробки транснаціональних і міждисциплінарних програм, спрямованих в бік їх конкретних інтересів. Курсова може включати в себе введення в порівняльне освіту, методології досліджень, урбанізації в країнах, що розвиваються, культуралізма в Північній Африці, африканської політики і глобальних африканських досліджень.

Переваги отримання ступеня з африканських досліджень магістра включають навички навчання, які приносять користь особистому та професійному житті студентів.Вони дізнаються, як вирішувати проблеми, спілкуватися, організовувати роботу з командами, самостійно управляти і відносини між різними країнами в Африці, Північній Америці і Європі.

Оскільки довжина програми варіюється від школи до школи, існує широкий спектр витрат. Студентам пропонується зв'язатися з окремими установами, які цікавлять їх і запросити конкретні очікування плату.

Випускники даної програми часто знаходять ринкові можливості для кар'єрного росту в різних галузях промисловості, таких як людські ресурси, політика, публікації, освіти, некомерційних організацій, права, медицини, зв'язку та засобів масової інформації. Він відкриває двері в широке розмаїття вибору і робочих місць кар'єри, в тому числі культурного радника, агента польової служби, правозахисник, юрист, лобіст, посол Організації Об'єднаних Націй, консультанта з питань імміграції, мультикультуралізму офіцер зв'язку, некомерційна менеджер фонд, журналіст, громадський директор інформаційно-пропагандистські та іноземний кореспондент.

Існує безліч онлайн варіантів для цієї програми, яка є корисною для майбутніх студентів у віддалених районах з обмеженим доступом до університету. Це також робить його більш легким для сьогоднішніх дорослих учнів до вступу в класи через модулі дистанційного навчання. Щоб почати роботу, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Країнознавство
  • Африканістика
Сфери навчання
  • Соціальні науки (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання