Keystone logo

3 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Африканська література 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Африканська література
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Африканська література

Отримання ступеня магістра є піднесеним академічна кар'єра мета для багатьох студентів. Це досягнення дає додаткові знання і навички в певній галузі знань і може відкрити безліч нових дверей у своїй професії.

Ви можете бути здивовані, що таке майстер в африканській літературі? Ця програма надає студентам спеціалізовану підготовку в області африканської літературної та інтелектуальної історії, вводячи їх до нових підходів і основних теоретичних дискусій в цій області. Курсова модулі включають в себе критичні підходи до африканської літературі, описову частину Індійського океану, африканські популярні засоби масової інформації, сучасні тенденції, насильство і уявлення, рабство в африканському світі, методи дослідження в перекладознавство і теорії культурної інтеграції.

Переваги заробляти 's ступінь магістра і раніше повз посиленого потенціалу придбання. Вони також можуть надати студентам професійні та особисті навички, щоб прискорити їх розвиток.Це також можливість диференціювати себе від своїх однолітків з аналогічними студентів талантів і кваліфікації.

Вартість програми варіюються в залежності від університету, і курс може тривати від одного до двох років. Майбутні студенти повинні досліджувати школу ретельно, щоб гарантувати відповідність своїх цілей і отримати очікування витрат.

Випускники програми ступеня магістра часто виявляються у високому попиті на різні посади в міжнародних наукових колах. Кар'єра включають в себе навчання, науково-дослідницьку роботу, пов'язану, видавничої діяльності, культурної журналістики і різні можливості в засобах масової інформації, архівної справи та культурне або історичне управління. Через широко переданих навичок студенти отримують з цієї програми, включаючи аналітичні та вирішення проблем, увага до деталей і здатність до дослідження, деякі продовжують в полі, шукаючи кар'єри управління в громадських і благодійних секторах.

Дистанційного навчання платформи надають різні можливості для іноземних студентів до вступу в цій програмі. Студенти можуть відвідувати заняття на повний або неповний робочий день. Для того, щоб знайти хорошу школу для вас, шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.