Keystone logo

27 Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Комунікація Аудіовізуальні комунікації 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Комунікація
  • Аудіовізуальні комунікації
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Комунікація Аудіовізуальні комунікації

Переслідуючи ступінь магістра дозволяє студентам бакалаврату продовжити навчання і досягти більш високого рівня освіти. Після закінчення зі ступенем магістра, ви будете краще підготовлені для вашої кар'єри і матиме можливість стрибати прямо в передовій позиції в своїй галузі.

Що таке Майстер в аудіовізуальній комунікації? Поле аудіовізуальної комунікації передбачає передачу і отримання будь-якої інформації, а це означає, що це велика область дослідження з великою кількістю додатків. Студенти, які входять в цей вид навчальної програми повинні знати, як вони хотіли б спеціалізуватися. Можна пройти курси по технології зв'язку, радіомовлення, інформаційних систем, веб-дизайн, комп'ютерні науки, і багато іншого. Дослідження зазвичай ділиться між теоретичними і практичними додатками, зі студентами, приймаючи комбінацію обох.

Одним з найбільших переваг отримання ступеня магістра є підвищена легкість в пошуку роботи.Власники ступінь магістра є набагато більш привабливим і може заробити вищу зарплату, ніж було б у противному випадку можливе. Крім того, більш просунуті кар'єри можуть бути продовжені і досягнуті.

Навчання і збори, пов'язані зі ступенем магістра в області аудіовізуальної комунікації може змінюватися зовсім небагато. Школа і програма, яку ви виберете, буде впливати на те, що ваші витрати. Країна, що ви вибираєте для навчання в буде також впливати на ваші витрати.

У кар'єрі ви можете продовжити зі ступенем в області аудіовізуальної комунікації досить різноманітні. Можна стати звукорежисером з кіновиробництва або ввести відповідні позиції фільму. Найчастіше, однак, аудіовізуальні студенти увійти в світ мовлення і стати інженером або техніком. Деякі підприємства бажають експерт зв'язку, щоб допомогти їм з маркетингом або соціальних медіа-рішень.

Запишіться в аудіовізуальну програму ступеня комунікації, щоб працювати в напрямку вашій кар'єрі.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.