Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 41 Магістратура в Аудит 2023

41 Магістратура Програми в Аудит 2023

Огляд

Аудит основних області Рахункової дисципліни (в тому числі з додатками в області менеджменту якості, енергетика та управління водними ресурсами, збереження та управління проектами), що стосуються оцінки організації підприємства, проекту, продукту або. Випускники Майстер в області аудиту програми будуть володіти основними знаннями і навичками для роботи Фонду аналізу дебіторської, системи або окремих осіб, у державному чи приватному секторі. Теоретичні та практичні ноу-хау прищепив Майстер Ревізійної програми особливо актуально сьогодні в нинішній глобалізації економіки, де суворі оцінки і відкритого спілкування відіграє істотну роль.

Майстер в області аудиту програми доступні в університетах та бізнес-школах Франції, Німеччини, Ісландії, Люксембургу, Марокко, Іспанії та Швеції.Програми зазвичай тривають один-два роки і часто завершуються дипломний проект, який демонструє студент 'и розуміння основних матеріалів і здатність виконувати ефективні методи аудиту. Програми можуть бути запропоновані на англійській, німецькій, іспанській, французькій або інших мовах світу, так що знання мови навчання має важливе значення. Університетів та інститутів також вимагають, щоб заявники освоїти в Ревізійну програми також мати ступінь бакалавра або еквівалентну ступінь, яка може знадобитися у відповідній області (таких як бізнес, фінанси, бухгалтерський облік, управління або інше).

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про те, як ви можете заробити Майстер в області аудиту і прийняти ваш наступний крок на шляху до кар'єри, просто прокрутіть вниз і натисніть, щоб дізнатися більше, сьогодні!

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Економічні дослідження
 • Аудит
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (41)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання