Keystone logo

22 Магістратура Програми в Природничі науки Атмосферні науки 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Природничі науки
  • Атмосферні науки
Сфери навчання
  • Природничі науки (22)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Природничі науки Атмосферні науки

Займатися ступенем магістра є гарним варіантом отримання більш спеціалізованої освіти та підготовки, щоб підготуватися до кар'єри. У деяких спеціальностях ступінь магістра потрібна навіть для посад на початковому рівні.

Розглядаючи те, що є магістром в атмосферних науках, студенти повинні бути готові займатися дослідженнями, щоб зрозуміти процеси та фізику атмосфери. Навчання може відбуватися як в лабораторії, так і в області, поєднуючи математику з фізичними науками для розуміння складних природних явищ. Атмосферна наука є зростаючою галуззю, яка стала більш обізнаною з громадськістю як соціально актуальна тема з важливими наслідками політики. Підколки та ступені концентрації можуть включати метеорологію, кліматологію, океанографію та геофізику.

Випускники з магістра в галузі атмосферних наук часто мають підвищені навички критичного аналізу, здатні прогнозувати погодні системи та моделі. Крім того, вони повинні мати можливість пояснити закони фізики, що регулюють атмосферну активність, та використовувати метеорологічні прилади.

Магістерські програми в атмосферних науках зазвичай тривають близько двох років, щоб закінчити. Деякі курси можуть бути запропоновані неповний робочий день, тому вони можуть зайняти більше часу. Вартість програми може відрізнятися залежно від цього та інших факторів.

Існує безліч різних шляхів кар'єри, які можуть бути досягнуті за ступенем магістра з атмосферних наук, починаючи від прогнозів погоди та дослідників НАСА. У галузі метеорології випускники можуть стати дослідними метеорологами для державних організацій або приватного сектора, або працювати як метеорологічне радіо. Випускники також можуть працювати в клінічних дослідженнях як аналітики для управління ризиками від стихійних лих або для розвитку альтернативної енергетики. Атмосферні науки також можуть призвести до консалтингу з питань якості повітря та екологічної безпеки, співпраці з урядами, бізнесом чи НУО.

Атмосферні науки можна проводити по всьому світу. Студенти можуть розглянути програми, виходячи з типу погодних явищ або галузевих досліджень, яким вони цікавляться.Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки

&nbsp