Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 110 Магістратура в Архітектурні дослідження в США 2023/2024

110 Магістратура Програми в Архітектурні дослідження в США 2023/2024

Огляд

Майстер в галузі архітектури програм в університетах і коледжах в США ідеально підходять для тих, хто закінчив ступінь бакалавра у відповідній галузі і хотів би додати конкурентні переваги їх кваліфікації. З обласного та міського планування з розвитком нерухомості, починаючи від планування транспортної та інженерної щоб управління будівництвом і більше, програм у рамках Майстер в галузі архітектури академічних пропонують широкий спектр професійних устремлінь. Університети в США вітають обидва недавніх випускників з бакалавра 'и програми, а також працюючих фахівців шукає зміни кар'єри чи просування по службі.

Пропоновані на неповний робочий день або повний робочий день, магістр архітектури програми пропонуються в ряді шкіл на всій території США, в Каліфорнії, Нью-Йорк, Пенсільванія, Південна Кароліна і багато іншого.Програми зазвичай тривають два-три роки і завершиться із дипломним проектом, який призначається, буде завершено до окремого студенту або групі. Фінансова допомога надається в деяких установах у США за магістр архітектури студентів, і є також інші можливості подати заявку на фінансову допомогу через державні або приватні організації.

Дізнайтеся більше про те, як ви можете взяти свою кваліфікацію в галузі архітектури на наступний рівень зі ступенем магістра в галузі архітектури в одному з університетів у США!

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • США
  • Архітектурні дослідження
Сфери навчання
  • Архітектурні дослідження (110)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання