Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 25 Магістратура в Архітектурне проектування 2023

25 Магістратура Програми в Архітектурне проектування 2023

Огляд

Ті, хто отримує ступінь магістра високо цінуються за їх відданість, щоб бути чіпкими фахівців у своїй галузі. Програма магістра зазвичай займає близько двох років, щоб закінчити, і заявники часто повинні закінчити програму ступеня бакалавра до застосування

Що таке магістр в області архітектурного проектування? Цей ступінь програма охоплює передові теми, пов'язані з цивільного та архітектурного проектування. Основні курси зазвичай включають в себе проектування будівель, екологічний аналіз, економіка і статистичний аналіз. Студенти також можуть вибрати область спеціалізації в залежності від їх довгострокових кар'єрних цілей. Спеціалізації, які стосуються матеріалів і споруд, управління будівництвом, і будівельні системи пропонуються в більшості установ.

Інженери і архітектори, які хочуть досягти успіху в своїй кар'єрі і отримати підвищення кваліфікації в теорії і додатки можуть отримати вигоду з Master в Архітектурне проектування програми.Випускники часто винагороджені за свої зусилля за рахунок придбання більш оплачуваної посади в солідних фірм або урядових установ.

Вартість для завершення програми ступеня магістра цього варіюється в різних університетах. Приймальне відділення для кожного університету може надати актуальну інформацію про витрати і уявлення про можливі зміни за навчання і додаткових необхідних зборів.

Після закінчення ступінь магістра в галузі архітектурного проектування, випускники часто виявляються роботи в якості цивільних або архітектурних інженерів для великих фірм, які будують будівлі, електростанцій, очисних споруд та інших комерційних і муніципальних структур. Випускники, які мають досвід роботи в цій області може використовувати їх ступінь, щоб почати свій власний дизайн і будівельна фірма. Інші можуть рухатися вгору по рядах в області управління проектами та директорства або служити суспільству на міський команди бігу уряду планування та інфраструктури.

Деякі установи можуть запропонувати онлайн-курси, які враховуються ступінь магістра. Робочі фахівці, як правило, вважають, що онлайн-курси пропонують планування гнучкість і більш комфортні умови для навчання. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Будівельна інженерія
  • Архітектурне проектування
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (25)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання