Keystone logo

12 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформатика Архітектура комп'ютера 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформатика
  • Архітектура комп'ютера
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформатика Архітектура комп'ютера

Студенти, які шукають ступінь магістра, як правило, мають високі цілі, які можуть призвести до кращих варіантів кар'єри. Після закінчення бакалаврату ступінь магістра зазвичай проводиться серйозними або мотивованими студентами і може зайняти від одного до двох років.

Що таке майстер в комп'ютерній архітектурі? З збалансованим підходом до теоретичних знань та відчутних навичок, цей ступінь, як правило, спрямований на студентів з комп'ютерної інженерії та інформатики інтересів. Студенти зазвичай дотримуються строгої програми навчання комп'ютерної техніки, комп'ютерної архітектури та програмування. Вони виконують план навчання, який може допомогти їм розвинути навички проектування мереж, обчислювальної теорії та програмування комп'ютерних систем.

Ці студенти часто є технологічними та добре організованими. Їх тло в архітектурі та технології може також навчити їх творчо вирішити проблеми і критично мислити в різних областях, всі навички, оцінені в професійній сфері.

Пам'ятайте, що витрати на отримання ступеня магістра в галузі архітектури комп'ютера не скрізь однакові. Інституції зазвичай встановлюють власні збори і можуть різко варіювати один одного. Краще вивчати школи окремо за цінами.

ІТ-індустрія, як правило, широко відкрита для тих, хто має фоновий стан комп'ютерної архітектури. Одне з основних професій, які студенти тяжіють до бібліотеки, - інженер комп'ютерних систем. Навички, отримані за ступенем, часто допомагають випускникам розробляти інтегроване програмне забезпечення та вирішити технічні проблеми, з якими стикаються інженери комп'ютерних систем. Крім того, вони можуть знайти роботу як архітектор мережі або менеджер мережевих комунікацій. Для аспірантів висококласні професії, такі як системний менеджер, який контролює мережеві середовища для компаній, часто є досяжними цілями, які необхідно досягти.

В даний час ряд навчальних програм може бути завершений онлайн, крім фізично на кампусі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.