Keystone logo

100 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Архівна справа 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Архівна справа
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (100)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Архівна справа

Особа, яка зараховується до майстер-класів, займатиметься спеціалізованим вивченням професійної галузі. Це ступінь післядипломної освіти демонструє передові майстерність теми, і, як правило, це займає від одного до трьох років, щоб завершити.

Що таке майстер в галузі архівної науки? Це програма підвищення кваліфікації, яка готує студентів до професійної підготовки документів. Збереження, архівація та оцифрування - це лише декілька способів, через які випускник може професійно взаємодіяти з поточними або історичними записами, документами, мистецтвом, книгами та іншими об'єктами. Наприклад, професіонал може аналізувати такі теми, як рівність та права людини через управління культурними артефактами, а також займатися питаннями, пов'язаними із доглядом та використанням колекції.

Знання щодо ведення обліку та оцифрування корисно в різних професійних сферах, і більшість робіт з консервації передбачають чітке увагу до деталей.Студенти, які розвивають ці навички та здібності, можуть досягти керівних посад у цій галузі.

Розташування та рівень специфікації є чинниками, які впливають на вартість архівних програм у різних університетах та навчальних закладах. Дослідження функцій, які забезпечують бажаний результат, можуть допомогти учням визначити правильну програму та оцінити фінансові вимоги.

Особи, які отримують ступінь магістра в галузі архівів і записів, музейних досліджень та пов'язаних спеціалізацій у галузі архівної науки, можуть знаходити позиції в музеях, таких як курсінг, архівація та виставковий дизайн. Випускник може працювати як менеджер цифрових активів, спеціаліст з питань конфіденційності та доступу, або менеджер записів для корпорації, державного відомства, медичного закладу або університету.

Студенти зазвичай мають можливість зареєструватися за станом на повний робочий день або за сумісництвом, а онлайнові класи часто доступні для тих, хто потребує гнучкого графіка або не може переїхати до регіону, де розташований потрібний університет. Щоб дізнатись про можливість, яка відповідає вашим цілям, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.