Keystone logo

50 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Археологія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Гуманітарні науки
 • Археологія
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (50)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Гуманітарні науки Археологія

  Майстер 'и ступінь можливість для випускників коледжів спеціалізуватися в галузі дослідження. Завершення ступінь часто включає в себе прийняття низки обов'язкових курсів і проведення індивідуального дослідницького проекту.

  Що таке Майстер в археології? Археологія відображення людської історії через вивчення фізичних артефактів. Майстер 'и ступінь студентів у цій галузі є зовсім небагато, щоб дізнатися, в тому числі методів розкопок. До участі в археологічній робочому місці, студенти повинні відточувати технічні навички роботи на об'єкті, які дозволять їм ретельно виявити і правильно зберегти артефакти. Навчальний план програми також може включати в себе курси в людській історії, антропології та історії мистецтва. Ті студенти, які хочуть зосередити свої кар'єри на даному географічному районі може також знадобитися прийняти регіональні дослідження класи.

  Ясна перевага такого шляху дослідження є можливість він надає студентам розкрити історію.Археологія може бути дуже вдячна робота, особливо коли справа доходить до розкопок та інтерпретації стародавніх артефактів. Курсова робота цих програм часто дозволяє студентам неабияку кількість часу на дослідження поля, що дає їм відчуття для цієї підбадьоритися дисципліни.

  З точки зору за рахунок отримання майстер 'и ступінь в галузі археології, школи в цілому розрізняються з точки зору вартості. Якщо ви хотіли б дізнатися про програму 'и навчання та зарахування платежів, звертайтеся в офіс приймальні комісії безпосередньо.

  Майстер в археології готує студентів для нагородження роботу в спільних галузі археології та історії. Крім роботи в якості археологів, випускники можуть піти на кар'єру, як наукові дослідження істориків, викладачів і керівників музейних. Вони інтелектуально стимулюючі і залучення професії, які вимагають високого рівня знань і Master в археології забезпечує ідеальну основу для цих кар'єри.

  Студенти, які зацікавлені в отриманні додаткової інформації про багатьох програм археології в усьому світі можуть почати свої дослідження з нашою пошукової бази даних. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.