Keystone logo

0 Магістратура Програми в Соціальні науки Антропологія Антрозоологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Антропологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (0)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Жодна програма не відповідає вашим критеріям пошуку. Уточніть ваші фільтри.

Clear filters

Магістратура Програми в Соціальні науки Антропологія Антрозоологія

Питання з мовою, традиціями, культурою та різноманітність моделей дуже популярні в сучасному суспільстві сьогодні. І антропології угод з ними красиво. Якостей окреслити межі антропології величезні, і Є багато суб-полів і надалі гілки, які перетинаються і в результаті захоплюючих міждисциплінарних досліджень. Біологічне чи антропології, соціальної та культурної антропології, лінгвістики Антропологічні є приклади, що демонструють різноманітність доступних програм післявузівської хотілося б, щоб розглянути.

Антропологія не тільки про мову, культуру та традиції, а й про збереження артефакти для майбутніх поколінь, в музеях, наприклад. Такі програми, як майстер у дослідженні культури або магістра в галузі соціальної антропології досліджувати природу людського спілкування, а також мовні та культурні зміни, які відбуваються в часі і просторі. Ступінь у галузі антропології дасть хтось великі можливості подорожувати і спілкуватися з людьми по всьому світу, вивчати мистецтво і вирішити загадки і таємниці, які деколи є більш захоплюючим, ніж першокласний детектив!

Дізнайтеся більше про різні магістерських програм ступінь у галузі антропології та докторські програми в галузі антропології, натиснувши на посилання нижче.