Keystone logo

4 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Етика Протидія корупції 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Етика
  • Протидія корупції
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Етика Протидія корупції

Отримайте глибше розуміння своєї сфери навчання, отримавши ступінь магістра. Це можна отримати після завершення навчання бакалаврату. Майстерність часто вимагає дисертації, щоб отримати визнання.

Що таке майстер у боротьбі з корупцією? Ця програма спрямована на дотримання та боротьбу з корупцією у бізнесі та політиці. Ви можете сконцентруватися на боротьбі зі злочинністю, дотриманням правил та етикою. Ця програма зазвичай триває два роки, щоб завершити дипломну роботу. У деяких з ваших курсів ви можете визначити загрози та ризики для закону, а також навчитися проводити внутрішні розслідування. Ви, імовірно, навчаться вести бізнес із найвищими етичними стандартами.

У цій сфері навчання ви можете дізнатись багато життєвих навичок, таких як виявлення загроз для закону та способів вжиття запобіжних заходів у вашій громаді. Цей ступінь може дати вам ширші знання про світ та закони, які його структурують, що призводить до посилення навичок критичного мислення.

Ціна магістра в галузі боротьби з корупцією інша для більшості шкіл або країн. Майте на увазі, що ступінь бакалавра повинні бути зароблені до початку магістра.

Ця різноманітна сфера навчання може створити нові цікаві можливості. Ви можете вибрати працювати як корпоративний адвокат або як головний відповідальний працівник. Ви можете стати виконавчим органом ділової відповідальності, високопоставленим працівником, який посилює репутацію та етичну зовнішність вашої компанії. Іншим заняттям може бути представник з розвитку бізнесу, який займається питаннями відмивання грошей у всьому світі та працює з стратегією, продажем та маркетингом. Багато компаній мають програму етики та відповідності, на якій ви можете працювати.

Антикорупційна кар'єра - це кар'єра, яка необхідна у всьому світі. Ви можете знайти онлайн курси та програми на міжнародному та національному рівнях. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.