Keystone logo

46 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Англійська література 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Англійська література
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (46)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Англійська література

Після закінчення ступінь бакалавра, багато хто воліє просувати свої знання в обраній ними галузі навчання зі ступенем магістра. Ці програми, як правило, займає від одного до трьох років, щоб закінчити, часто з можливістю вивчати повне або неповний робочий день.

Що таке Майстер в англійській літературі? Цей ступінь є популярним для недавніх випускників, а також тих, з досвідом роботи, охочих зміцнити свої практичні знання з академічної основою. Майстер по англійській літературі є диплом про вищу освіту, який зазвичай вивчає письмові англійської мови описової по відношенню до їх літературних і культурних контекстах. Студенти можуть вивчати різні твори різних авторів, написаних в різних історичних періодів. Цей ступінь зазвичай поєднує в собі літературну теорію, розуміння прочитаного та критичний аналіз, лінгвістику і philogy. В кінці програми ступеня, студенти часто будуть зобов'язані виробляти і захищати письмовий академічний дисертацію по темі, пов'язаної з їх досліджень.

Ступінь магістра з англійської літератури, як правило, включає в себе не тільки розуміння прочитаного, але він також може дозволити студентам розвивати передові письмові та усні комунікативні навички, аналітичні здібності і розуміння того, як створити успішний розповідь. Ці навички підготовки випускників для роботи в різних областях і створити міцну основу для подальших наукових занять.

Вартість ступеня магістра може широко варіюватися в залежності від обраної школи, його місцезнаходження та тривалість програми. Зверніться в конкретний вищий навчальний заклад, щоб обговорити вартість навчання і фінансової допомоги.

Завершення ступінь магістра з англійської літератури може дозволити вам мати право викладати суміжні курси в коледжі або університеті рівні. Багато випускників також часто знаходять роботу в сфері ЗМІ, журналістики, написання і видання.Завдяки практичним навичкам, витягнутих в програмі ступеня, багато хто з них також знайти роботу в рекламі, зв'язків з громадськістю, маркетингу і цілий ряд інших, здавалося б, менш суміжних областях.

Гнучкість і доступність вивчення онлайн створює збільшення доступних програм по всьому світу. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.