Keystone logo

3 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Американська література 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Американська література
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Американська література

Дослідження Майстер рівня включають завершення програми аспірантури, орієнтованої на дану тему, яка може підготувати випускників поглибити свої знання в конкретній області або просування своєї кар'єри. Програми зазвичай тривають від одного до двох років.

Ви можете бути здивовані, що таке майстер в американській літературі? Ця освітня можливість забезпечує всебічну підготовку у всіх областях вивчення англійської мови. Курсова можуть бути запропоновані в лінгвістиці, філології, літературознавства, історії критики, основних літературних напрямів, окремих авторів, художня література, драматургія, мови та ідентичності в середньовічній Англії, социологиях літератури, риторики і композиції, сучасних письменників, граматики і стилю для письменників та історичних періодів.

Американські студенти літератури отримати різні безцінні навички, в тому числі більш глибокому розумінню літератури, написання компетенцій і робота в команді.Студенти також розвивати фірми заземлення в останніх подіях в літературному аналізі, критики і наукових досліджень.

Програми в американській літературі мають міжнародний заклик. Проте, тому що ніякі дві програми не однакові, витрати серед них буде варіюватися. З цієї причини, майбутні студенти повинні звернутися ті, які цікавлять їх, щоб отримати дешеві деталі очікування.

Ступінь американський майстер літератури може привести до можливостей зайнятості, які різноманітні. Вона являє собою природний трек для вступу в Ph.D. Програма, а також цілий ряд посад. Художні галузі стають все більш важливими компонентами сьогодні 's економіки, і ця ступінь є унікальний шлях до роботи в обширний набір дисциплін в галузі мистецтва, журналістики та літератури як професорів, викладачів, письменників, видавців, журналістів і директорів з маркетингу.

Університети пропонують більш широкий вибір для дорослих учнів, які роблять реєстрацію простіший і прямолінійний для потреб активних працюючих фахівців за допомогою дистанційного навчання платформ. Інтернет класи забезпечують зручність і гнучкість для студентів в будь-якій точці світу. Для того, щоб знайти хорошу школу для вас, шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.