Keystone logo

5 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Міжнародний бізнес Азіатський бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Бізнес-дослідження
  • Міжнародний бізнес
  • Азіатський бізнес
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Міжнародний бізнес Азіатський бізнес

Отримання ступеня магістра дає студентам можливість просунути свою кар'єру в спеціалізованих областях навчання з розширеними навичками та знаннями. Завершення програми зазвичай вимагає від одного до двох років навчання.

Що таке майстер в азіатському бізнесі? Ці програми засновані на управлінських, адміністративних та стратегічних навичках, необхідних для ділової кар'єри на міжнародних та азіатських ринках. Студенти можуть вибирати курси, що зосереджуються на базових дослідженнях світової економіки, управління початком, міжнародних законах, фінансів та управління людськими ресурсами. Теми, присвячені тематиці тематики в рамках азіатських бізнес-досліджень, включають міжкультурне управління, культуру азіатських держав, регіональні проблеми, цифровий маркетинг, соціальні мережі, логістику, ділове право та тихоокеанські азіатські менеджери. Студенти також можуть мати можливість взяти участь у програмах мовних курсів та стажування.

Завершення програми в азіатському бізнесі може надати студентам широкий спектр корисних навичок. Освоєння методів дослідження, володіння сильним розумінням соціальних та політичних систем у глобальному масштабі та вміння спілкуватися з іншими бізнес-лідерами - це всі сильні здібності, які можуть допомогти випускникам під час пошуку належної кар'єри.

Вартість приймання програми може відрізнятися залежно від вибору установи та курсу. Очікувані студенти, зацікавлені в певній програмі, повинні звернутися до конкретних шкіл, щоб дізнатися більше про витрати, передумови та інші вимоги.

Майстер в азіатському бізнесі надає студентам спеціалізовані знання азіатських регіонів та багатьох можливих міжнародних кар'єри. Після закінчення навчання, люди можуть розраховувати на пошук потенційних робочих місць, як перекладачі, фінансові консультанти, бізнес-аналітики, бізнес-консультанти, лобісти, дослідники, фахівці з зв'язків з громадськістю, менеджери з продажу, фахівці з маркетингу, дипломати, іноземні кореспонденти, співробітники громадських зв'язків, офіцери міжнародних зв'язків та директорів з розвитку на азіатських ринках.

Студенти з обмеженим доступом або зайняті графіками можуть знайти неповний та онлайновий курси. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.