Keystone logo

2 Магістратура Програми в Професійні дослідження Адміністрування, бізнес і економіка 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Професійні дослідження
 • Адміністрування, бізнес і економіка
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (2)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Професійні дослідження Адміністрування, бізнес і економіка

  Програми магістратури професійної підготовки (Master of Professional Studies або MPS) представляють собою кваліфікаційні освітні програми, які готують студентів до реальних робочих умов по їх спеціальності. Традиційні програми магістратури роблять більший акцент на теоретичну підготовку і науково-дослідну діяльність, в той час, як програми магістратури професійної підготовки розвивають у студентів практичні навички і мають міждисциплінарний ухил.

  Що таке програми магістратури професійної підготовки з адміністрування, бізнесу та економіки? Програми MPS підійдуть для тих, хто хоче дати своїй професійній кар'єрі поштовх, для працевлаштованих фахівців, які хочуть поглибити свої знання та набути широкий досвід в більш вузькій області або для студентів, які хочуть бути більш конкурентоспроможними на ринку праці. Більшість таких програм розраховані на 30 академічних кредитів, які розподіляються між лекційними заняттями та підготовкою індивідуальних проектів. Багато програм включають в себе стажування, а також пропонують подальше працевлаштування. Однією з важливих переваг MPS можна назвати можливість зав'язати важливі знайомства з лідерами на ринку, під час навчання або в рамках роботи над власним випускним проектом.

  Можна перерахувати й інші переваги таких програм магістратури. Програми пропонуються університетами по всьому світу і створені, щоб максимально розширити професійні знання в області маркетингу, фінансів та міжнародного бізнесу. В рамках програми навчання студенти отримують можливість брати участь у вирішенні реальних робочих завдань. Випускники можуть похвалитися навичками планування, аналізу та відмінними комунікативними здібностями.

  Вартість навчання та реєстраційні збори можуть значно відрізнятися в залежності від програми. Найкращий варіант - зв'язатися з університетом, який вас зацікавив, і дізнатися всі подробиці про вартість навчання.

  Програми магістратури професійної підготовки по бізнесу або інших суміжних областях забезпечують випускникам практичний досвід, який високо цінується при прийомі на роботу. Практичні знання потрібні при прийомі на такі позиції, як керівник науково-дослідного проекту або проектно-конструкторських робіт, аналітик з розвитку, менеджер проектів, державний службовець, працівник неурядової організації, фахівець з планування. Вакансії можна знайти як в сфері професійної освіти, так і в приватних і державних компаніях. Сталий розвиток є пріоритетним напрямком багатьох програм MPS, оскільки для багатьох компаній, приватних або громадських, це є важливим фактором при прийомі на роботу.

  Наша база даних налічує безліч програм магістратури професійної підготовки по всьому світу. Багато програм доступні в формі онлайн навчання, що забезпечує гнучкість при складанні розкладу і плануванні часу. Почніть пошук програми, яка підходить саме вам і зв'яжіться з приймальною комісією університету безпосередньо, заповнивши просту веб-форму з опитуванням.