Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 44 Магістратура в Управління навчальними закладами 2023

44 Магістратура Програми в Управління навчальними закладами 2023

Огляд

Для студентів, які прагнуть розвинути свою освіту та відточити свої навички, ступінь магістра є загальним шляхом. Залежно від програми та університету цей вища освіта може бути отримана через один-три роки і може бути завершена локально або віддалено.

Що таке майстер адміністрації школи та що це спричиняє? Цей ступінь може підготувати студентів до керівництва школами завтра, забезпечуючи сильний фон в етиці, законність і кращі практики освіти. Як правило, частина навчального плану включає в себе роботу в реальних шкільних округах, які співпрацюють із програмою університету, де студенти отримують практичний досвід, створюючи сприятливі та успішні навчальні заклади. Студенти занурюються в світ шкільної адміністрації, коли вивчають такі предмети, як навчальні методи, освітні технології та стратегії лідерства, одержуючи практичний, реальний досвід.

Студенти, які закінчили навчання, зазвичай готові очолити школи та навчальні програми по всьому світу. Студенти можуть отримати можливість підтримувати різноманітне навчальне середовище, оцінювати та покращувати ефективність студентів та розвивати критичні лідерські навички. Ці кваліфікації не тільки готують випускників до кар'єри вищої освіти, але також можуть сприяти розвитку особистості.

Спробую заплатити за ступінь магістра? Існує безліч факторів, які слід враховувати, багато з яких змінюватимуться між програмами. Щоб отримати детальну інформацію про навчання та збори, зверніться до найближчих відділень школи.

Кілька шляхів кар'єри можуть бути доступними студентам із сильним фоном у адміністрації школи. Випускники можуть продовжувати виконувати функції, такі як директори шкіл, університетські реєстратори, керівники шкіл, координатори навчальних програм та багато інших посад як приватної, так і державної освіти. Додаткові можливості для зайнятості можуть включати такі галузі, як освітні матеріали, освітні консультаційні фірми та корпоративне навчання.

Посилюйте кар'єрний потенціал та набувайте життєвих навичок у магістратурі адміністрації школи. Чи локально чи віддалено, існує університет, який може задовольнити ваші конкретні цілі та освітні потреби. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Освітнє лідерство
  • Управління навчальними закладами
Сфери навчання
  • Педагогіка (44)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання