Keystone logo

4 Магістратура Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Адміністративне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Адміністративно-правові дослідження
  • Адміністративне право
Сфери навчання
  • Правознавство (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Адміністративне право

Що таке адміністративне право?

Адміністративне право — це сукупність законів, які регулюють діяльність адміністративних органів влади. Діяльність урядових установ може включати нормотворчість, судові рішення або забезпечення виконання певної регулятивної програми. Адміністративне право вважається галуззю публічного права.

Як сукупність законів, адміністративне право зосереджується на процедурах і процесах, які адміністративні органи використовують для виконання своїх функцій. Він також охоплює права та обов'язки фізичних та юридичних осіб, які взаємодіють з адміністративними органами.

Що таке кар'єра в адміністративному праві?

Існує багато різних видів робіт, які підпадають під адміністративне право. Судді з адміністративного права, наприклад, головують на слуханнях і виносять рішення в адміністративних спорах. Інші роботи в адміністративному праві включають політичних аналітиків, які розробляють і оцінюють урядову політику; регуляторні юристи, які консультують клієнтів щодо того, як дотримуватися державних постанов; і лобісти, які намагаються впливати на уряд від імені своїх клієнтів.

Чому важливо вивчати адміністративне право?

Адміністративне право є важливим, оскільки воно регулює дії адміністративних органів, які відіграють важливу роль у нашому повсякденному житті. Адміністративні органи несуть відповідальність за дотримання законів і правил, і вони часто мають велику свободу дій у тому, як вони це роблять. Як наслідок, розуміння адміністративного права може допомогти нам зрозуміти, як працюють ці установи та які наші права, коли ми з ними взаємодіємо.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з адміністративного права?

Щоб отримати ступінь адміністративного права, ви, ймовірно, вивчатимете такі теми, як конституційне право, договірне право та цивільний процес. Ви також дізнаєтеся про процедури та процеси, які адміністративні органи використовують для виконання своїх функцій, і отримаєте досвід у проведенні юридичних досліджень і написанні юридичних записок.

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.