Keystone logo

27 Магістратура Програми в Інженерні дослідження Аеронавігаційна інженерія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Аеронавігаційна інженерія
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Інженерні дослідження Аеронавігаційна інженерія

Магістерська ступінь - це одиниця навчання, яка зазвичай займає від одного до двох років. Студенти можуть будувати навички, знання та досвід у вибраних областях навчання, щоб просунути кар'єру і конкурувати за більш високооплачувану роботу.

Що таке майстер в галузі авіаційної техніки? Метою цих програм є побудова важливих концептуальних, дослідницьких та аналітичних навичок для вирішення завдань та роботи з однолітками в інженерних галузях. Навчальні курси можуть включати в себе аерокосмічну навігацію та технологію, дизайн супутника, розширені обчислювальні методи, аеронавігаційні рушіи та основні завдання в галузі техніки. Студенти можуть побажати об'єднати програму з додатковими треками в суміжних предметів або продовжувати займатися аспірантурою.

Завершення програми в галузі авіаційної техніки може надати багато переваг і відкрити двері для широкого спектру потенційних можливостей кар'єри. Ефективне спілкування, належне застосування теоретичних навичок та впливу глобальних інженерних середовищ можуть допомогти підготувати студентів до конкуренції за більш позитивні позиції у своїй галузі.

Вартість приймання програми може відрізнятися залежно від місця розташування школи та вибраних курсів. Студенти, зацікавлені в програмі, повинні звернутися до свого закладу з питаннями про витрати та додаткові потреби.

Досягнення ступеня в галузі авіаційної техніки може допомогти студентам забезпечити різноманітне виконання посад. Потенційні авіаційні та аерокосмічні можливості включають інженерів-консультантів, системних інженерів, інженерів-виробників, промислових інженерів, інженерів-механіків, інженерів-електриків, інженерів комп'ютерної техніки, архітектурних менеджерів, авіакомпаній та вчителів. Багато інженерів знаходять роботу в відповідних галузях, таких як федеральний уряд, військові, аерокосмічні виробники, коледжі та університети, науково-дослідні організації та консалтингові агентства.

Поступова освіта, зрозуміло, може бути проблемою балансу в рази. Курси пропонуються на міжнародному рівні з повним і неповним робочим часом варіантів для розміщення всіх видів студентів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.