Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 60 Магістратура в Автоматизація 2023/2024

60 Магістратура Програми в Автоматизація 2023/2024

Огляд

Студенти з радіотехніки, електроніки та зв'язку фонів часто вирішують для досягнення своїх досліджень, переслідуючи ступінь магістра в галузі автоматизації. Деякі інженерні студенти хочуть, щоб зробити наступний крок від бакалаврату у напрямку до докторського ступеня. Інші студенти використовують аспірантуру для подальшого зосередити свої дослідження в області машинобудування з курсами, які прискорять їх специфічні інтереси кар'єри в області автоматизації та робототехніки.

Що таке Майстер в області автоматизації? Цей ступінь випускник міст до кар'єри в області автоматизації проектування або докторантуру в області автоматизації та робототехніки. Інженери в галузі робототехніки користуються великим попитом, і поле буде розширюватися. Студенти, які входять в цю програму буде досліджувати робототехніки і як механізація можуть бути застосовані до процесів, в таких областях, як роздрібна торгівля, перевезення, виготовлення, медицини та повітроплавання. Ця програма включає в себе важкі зосередитися на проектах розвитку і підготовки кадрів для створення роботів.

Студенти, зацікавлені у робототехніці та інженерної користь від Майстра в області автоматизації шляхом загострення свої інженерні навички з більш конкретну спрямованість на робота технологій. Ця програма пропонує поглиблене автоматизації проектування та розробки навчання, корисне для передових позиціях в галузі, які покладаються на механізації. Він також готує інженерів з бакалаврату для докторської роботи в автоматизованих машин.

Вартість магістерської програми залежить від установи. Програма звичайно займає від одного до трьох років. Студенти, зацікавлені в реалізації цієї курсових повинні ретельно вивчити кожен інститут, щоб знайти програму, яка відповідає їх фінансові та курсові вимоги до довжини.

Як інженери в галузі робототехніки користуються великим попитом, студенти, які успішно завершити курсову роботу в автоматизації матиме широкий спектр варіантів кар'єри.Випускники можуть вибрати, щоб увійти на дослідження і розробки позиції, або керувати автоматизації на заводах, транспортних систем, великих будівельних проектів, військових проектів або аеронавтики і космічних програм. Інженери автоматизації проектування та управління роботами, які допомагають людям, виконайте рятувальні завдання в небезпечних ситуаціях, будувати кораблі, управління рухом і літати безпілотні літаки, серед багатьох інших революційних додатків.

Зацікавлені студенти знайдуть кілька міжнародних програм, які пропонують вчений ступінь в області автоматизації в нашій великій базі даних. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Автоматизація
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (60)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання