Keystone logo

49 Магістр мистецтв (MA) Програми в Педагогіка Викладання TESOL 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Викладання
  • TESOL
Сфери навчання
  • Педагогіка (49)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Педагогіка Викладання TESOL

Для тих студентів, що бажають різноманітність в їх вищих устремлінь освіти, магістр гуманітарних наук може бути ідеальним варіантом. Типові осередки MA може включати такі різноманітні теми, як історія, теологія, комунікацій та соціальних наук. В результаті, тих, хто заробляє свої МА можуть розраховувати на різні варіанти кар'єри після закінчення навчання.

MA в TESOL (викладання англійської мови для носіїв інших мов) може бути дуже корисним академічні досягнення. Цей ступінь тягне викладання англійської мови в якості щоденного джерела комунікації, а також випадків, коли говорити по-англійськи є менш поширеним явищем. Використовуючи поєднання наукових досліджень та експериментального навчання, студентів, що займаються градусів в TESOL проінструктовані використовувати комплексний підхід до їхніх занять.

Вчений ступінь в TESOL може наповнити студентам реальним почуттям мети, коли мова заходить про їх дослідженнях.У зв'язку з характером курсових, випускники можуть розраховувати на можливості по всьому світу. Крім того, TESOL град зміцнити почуття спільноти серед викладачів, так і тих, кому вони доручено викладання.

При розгляді плату за навчання, вартість заробітку на ступінь в TESOL може коливатися багато. Залежно від типу установи і де він знаходиться, на кілька градусів може зажадати більшу суму, ніж інші.

Ті, зі ступенем в області TESOL можуть розраховувати на багато цікавих можливостей для кар'єрного росту. Поза традиційної академічної обстановці, багато компаній та приватні установи потребують TESOL інструкторів. Існує також широкі можливості в галузі управління та наукових досліджень, а також багато інших прибуткові і різноманітні дисципліни. Такі можливості існують по всьому світу, що дозволяє випускникам шукати роботу в ряді країн.

Для тих, питаючи, що є ступінь магістра в галузі TESOL, онлайн дослідження можуть виявитися дуже корисними. Ось чому ми пропонуємо різні варіанти для кожного типу студента, незалежно від області інтересу. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.