Keystone logo

14 Магістр мистецтв (MA) Програми в Мистецтвознавство Ілюстрація 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мистецтвознавство
  • Ілюстрація
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Мистецтвознавство Ілюстрація

Ступінь магістра часто може бути завершена протягом двох років або менше. Тим не менше, більшість програм вимагають ступеня бакалавра до зарахування.

Що таке МА на ілюстрації? У програмі ступеня еталонної ілюстрації, студенти можуть вивчати цілий ряд концепцій, щоб допомогти їм розвинути свої художні навички і стиль. Курси в програмі можуть охоплювати малюнок, методи, ілюстрації ринків, цифрові ілюстрації і склад ілюстрацій. Програма, як правило, зосереджені на наданні допомоги вченим розробити різнобічне портфоліо робіт, а також заохочуючи їх просувати свої навички. Студенти можуть також дізнатися про збереження роботи оригіналу і розвитку підприємницьких навичок.

Після завершення програми, випускники повинні мати закінчений портфоліо, що демонструє свої індивідуальні навички та стиль, який може бути використаний для забезпечення роботи. Вони також можуть бути розроблені навички, які допоможуть їм знайти потенційну роботу або почати власну справу.

Вартість програми залежить від багатьох факторів. Це найкраще підходить для студентів, щоб перевірити з їх обраними школами для точної інформації про вартість, а також інформації про стипендії, гранти та інших формах фінансової допомоги.

Після закінчення школи, вчені готові приступити до роботи в якості ілюстраторів. У той час як більшість з них буде працювати під назвою «робота ілюстратора," є й інші назви, для яких вони можуть претендувати. Вони включають в себе конструктор символів, книжковий ілюстратор, цифровий художник, арт-директор, художник-графік, ігровий дизайнер і художник розкадровки. Випускники можуть знайти роботу в різних областях з рядом компаній. Робота може бути знайдена з різними роботодавцями, такі як кінофільми, книги, телебачення та газета. Деякі випускники можуть вибрати, щоб почати свій власний бізнес або працювати на позаштатній основі за договорами з різними компаніями.

Якщо ви зацікавлені в захоплюючої кар'єри в області ілюстрації, а потім ступінь магістра в області ілюстрації може бути чудовим варіантом. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.