Keystone logo

10 Магістр мистецтв (MA) Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Цифровий маркетинг 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Цифровий маркетинг
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Цифровий маркетинг

Студенти проводити ступінь магістра мистецтв з метою подальшого їх дослідження в галузі гуманітарних та соціальних наук. Багато студентів, які входять до аспірантури в області маркетингу раніше завершив ступінь бакалавра в області бізнесу, комунікацій або іншої суміжної області.

Що таке магістра в галузі цифрового маркетингу? Ступінь магістра в цій області є вивчення теорії та практики маркетингу в епоху цифрових технологій. Студенти дізнаються, як Інтернет, соціальні медіа та інші технології впливають на сучасні маркетингові кампанії. Концепції маркетингу та споживчої культури знаходяться в центрі цих програм, а студенти будуть вчитися, як поєднувати традиційний маркетинг з новими медіа. Для завершення ступінь магістра в галузі цифрового маркетингу, деякі програми можуть зажадати випускників для проведення досліджень, завершити дисертацію або дисертацію або інший тип остаточного проекту.

Заробіток магістра в галузі цифрового маркетингу допоможе випускникам випередити в своїй кар'єрі.Люди, які розуміють, як використовувати соціальні медіа користуються попитом з багатьма видами бізнесу. Ті, у кого є глибокі знання цифрових методів маркетингу дозволить збільшити їх можливості заробітку і, можливо, багато дверей можливостей, відкритих для них.

Завершення ступінь магістра в області маркетингу, як правило, займає від одного до двох років. Окремі школи буде варіюватися в тому, скільки вони беруть за навчання і зборів. Щоб дізнатися вартість цього виду освіти, зверніться школи ви зацікавлені в участі.

Після отримання ступінь магістра в галузі цифрового маркетингу, студенти будуть готові, щоб досягти успіху в різних кар'єри. Деякі студенти стануть підприємці, керуючий свій власний невеликий або великий бізнес. Інші люди знайдуть роботу в маркетингових відділах корпорацій або державних установ. Випускники можуть вибрати, щоб застосувати свої знання в галузі зв'язків з громадськістю, реклами і комунікацій.

Студенти, які хочуть отримати ступінь магістра в галузі цифрового маркетингу є свій вибір різних міжнародних програм. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.