Keystone logo

68 Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Теологія Дослідження християнства 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Дослідження християнства
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (68)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Теологія Дослідження християнства

Майстри ступеня мистецтв в щорічно проводиться тисяч студентів по всьому світу. Також відомий як МА, це диплом про вищу освіту часто займає близько одного до двох років, щоб закінчити. Вони пропонуються в різних областях, в тому числі релігії.

Так точно, що ступінь магістра в галузі християнських досліджень? Цей ступінь включає в себе вивчення одного з найбільших світових релігій, яка має мільярди прихильників по всьому світу. Студенти могли б вивчати християнську історію, теологію та філософію, а також відмінності між різними сектами і різноманітними культурними відмінностями в християнстві в усьому світі. Інші теми можуть включати християнську літературу і мистецтво, а також навчання міністерства. Ідентифікація з певною віри не є обов'язковим, щоб переслідувати ступінь в християнських досліджень.

Ряд переваг доступні для тих із ступенем в християнських досліджень.Студенти можуть знайти, що ряд навичок може бути підвищена, в тому числі вирішення проблем, критичного мислення, спілкування і лідерських здібностей. Крім того, ті, зі ступенем випускника є цінна перевага в пошуку роботи.

Вартість заробляти ступінь магістра в християнських досліджень буде змінюватися від програми до програми. Студенти повинні ретельно досліджувати установи в яких вони зацікавлені, щоб вони могли створити фінансовий план для своїх досліджень.

Ряд різних професій може здійснюватися випускниками програми МА в християнських досліджень. Багато студентів вибирають, щоб стати міністрами або капелани їх релігій, які працюють в церквах, благодійних та інших некомерційних релігійних організацій. Інші знаходять роботу в області консультування або служіння в лікарнях, аеропортах, або навіть військових. Ті, хто не бажає зробити кар'єру в міністерстві може стати історики, письменники, аналітики, активісти, або консультанти.

Якщо ви хочете, щоб заробити ступінь магістра в християнських досліджень, почніть прямо зараз. Пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.