Keystone logo

3 Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження в галузі управління Управління роздрібною торгівлею 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Управління роздрібною торгівлею
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (3)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження в галузі управління Управління роздрібною торгівлею

  Після того, як ви закінчите бакалаврську освіту, у вас є можливість відвідувати аспірантуру та захистити магістра мистецтв. Така ступінь готує вас до програм PhD рівня та допомагає розширити ваші можливості кар'єри.

  Що таке магістр роздрібного менеджменту? Роздрібна індустрія високо конкурентноздатна, а магістерська програма втілює у вас навички, необхідні для успіху. Завдяки своїй курсовій роботі ви навчитеся впливати на роздрібне середовище, будувати відносини з клієнтами та керувати роздрібним бізнесом. Деякі з курсів, викладені в програмі, включають фінансовий менеджмент, роздрібне дослідження, управління операціями та маркетинг. Оскільки це програма магістра мистецтв, ви повинні провести поглиблені дослідження для багатьох ваших класів та скласти дипломну роботу до кінця навчання.

  Успіх у галузі роздрібної торгівлі вимагає комплексу навичок. Магістерська програма надає вам доступ до факультету, який має великий досвід у світі роздрібної торгівлі. Дотримуючись уроків, ви отримуєте різноманітні цінні навички, які допомагають вам процвітати у вашій кар'єрі.

  Програма магістра мистецтв займає близько двох років, залежно від школи. Вартість зарахування залежить від школи до школи. Зверніться до свого бажаного навчального закладу, щоб визначити навчання та збори вашої конкретної програми.

  Випускники мають ряд варіантів кар'єри, доступних їм. Не дивно, що багато хто вирішив стати роздрібними менеджерами та здійснювати нагляд за операціями з продажу певного магазину. Однак це лише одна з багатьох кар'єрних шляхів, відкритих для випускників. Деякі шукають роботу в індустрії гостинності, яка пропонує позиції в маркетингу, туризмі, рекламі та продажах готелів. Якщо ви віддаєте перевагу залишатися в торговельному середовищі, у вас є можливість переорієнтувати свою кар'єру на певну спеціалізацію, таку як мерчандайзинг, обслуговування клієнтів або ціноутворення.

  Багато шкіл у всьому світі пропонують ступінь магістра в управлінні роздрібним бізнесом, а також онлайн курси. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.