Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Енергетичні дослідження
 • Енергетичний менеджмент
Сфери навчання
 • Енергетичні дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  1 Магістр мистецтв (MA) Програми в Енергетичний менеджмент 2024

   Магістр мистецтв (MA) Програми в Енергетичний менеджмент

   Майстер мистецтв, або магістр, - це просунута академічна відмінність, отримана тими, хто фактично завершує заданий набір курсових робіт у певній області. Багато випускників коледжу вирішують продовжити MA, щоб розширити свої кар'єрні перспективи та заробляти більше грошей.

   Просто що таке магістра енергетичного менеджменту? Ця всеосяжна програма підвищення кваліфікації, як правило, займає від двох до трьох років, щоб закінчити і призначена для тих, хто має існуючі ступені в галузі бухгалтерського обліку, бізнесу, фінансів, економіки, загальної математики, інформатики, інженерії або суміжних областях. Студенти на цих курсах повинні очікувати інтенсивного вивчення та тісного перегляду таких тем, як навколишнє середовище та сталість, а також такі галузі, як економіка, інвестиційний банкінг, торгівля та стратегія у сфері енергетики.

   Випускники програм магістра енергетичного менеджменту, як правило, визнають, що вони мають кваліфікацію для більш привабливої ​​та вигідної кар'єри, ніж раніше, ніж заробляли ступінь магістра, а також, що вони, як правило, можуть заробляти на вищих зарплатах. Студенти магістра також, як правило, можуть навчати на колегіальному рівні, якщо вони вирішили це зробити.

   Завдяки значним відхиленням витрат на навчання від однієї програми магістра енергетичного менеджменту до наступного, майбутні студенти повинні зв'язатися з приймальною комісією кожної навчальної закладів, щоб отримати своєчасне навчання.

   Успішні випускники магістра мистецтв в програмах енергетичного менеджменту беруть участь у ряді вигідних ролей в енергетичному секторі. Багато хто продовжує працювати для банків, енергетичних корпорацій, державних організацій, комунальних підприємств, регуляторних агенцій або фінансових консалтингових фірм. Інші використовують ступінь магістра на викладанні на рівні коледжу або університету, тоді як інші все ще вирішують повернутися до школи, щоб працювати над докторантом.

   Очікувані студенти, які бажають дізнатись більше про численні освітні можливості, які існують у секторі енергоменеджменту, пропонуються вивчити нашу базу даних. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.