Keystone logo

2 Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження в галузі управління Управління в умовах надзвичайних ситуацій 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Управління в умовах надзвичайних ситуацій
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (2)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження в галузі управління Управління в умовах надзвичайних ситуацій

  Студенти, які хочуть продовжити навчання після отримання ступеня бакалавра, можуть вибрати для магістра мистецтв, особливо при вивченні соціальних наук або гуманітарних наук. Цей ступінь вищої освіти може зайняти повний робочий день від одного до двох років до закінчення.

  Що таке магістра в галузі управління надзвичайними ситуаціями? Це передовий вчений ступінь, призначений для підготовки студентів до підготовки та реагування на природні та техногенні катастрофи. Курси можуть зосереджуватися на соціальних та людських факторах, що впливають на багато стихійних лих, для кращого підготовки вчених до управління надзвичайними ситуаціями. Очікується, що студенти приймуть заняття, такі як планування на випадок надзвичайних ситуацій та підготовка до неї, розвиток організаційної культури, принципи управління надзвичайними ситуаціями, критичні питання управління, планування ресурсів та прийняття рішень, реагування на катастрофи та відновлення.

  Навчання взяти на себе відповідальність є однією з найбільших переваг магістра в галузі управління надзвичайними ситуаціями. Не лише студенти отримують сильні навички спілкування та вирішення проблем, але також навчаються, як краще зрозуміти складну соціальну динаміку. Ці навички підготують людину до швидкої кар'єри та повсякденного життя.

  Перш ніж подати заявку на програму, студенти повинні звернутися до школи, яку вони бажають взяти, щоб отримати кошторисну оцінку. Існує забагато змінних, таких як місце розташування, тривалість програми та дата початку, щоб отримати загальну оцінку.

  З цією освітою випускники можуть стати конкурентоспроможними претендентами на ринку праці. Учасники можуть продовжувати стати глобальними комунікаторами реагування, менеджерами по відновленню кризи, менеджерів програм з ліквідації наслідків стихійних лих, координаторів готовності до надзвичайних ситуацій або фахівців з управління ризиками Навички та знання, отримані в рамках цієї програми, можуть підготувати студентів до роботи у великих корпораціях, державних установах та неприбуткових організаціях. Вчені також можуть використовувати магістра в галузі управління надзвичайними ситуаціями як основу для кандидата наук.

  Де пропонується магістра в галузі управління надзвичайними ситуаціями? Програми можуть бути доступними у коледжах та університетах у всьому світі. Щоб дізнатись, які програми доступні, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальним комітетом навчального закладу за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.