Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 25 Магістр мистецтв (MA) в Туризм і готельний бізнес 2023

25 Магістр мистецтв (MA) Програми в Туризм і готельний бізнес 2023

Огляд

Після отримання ступеня бакалавра, багато людей вирішують гаманець майстра (MA), яка може зайняти від двох до трьох років, щоб закінчити. Нарахування майстер може привести до розширення можливостей кар'єрного зростання, а також можливості для реалізації професійних цілей, які потребують академічний досвід, який ви можете отримати тільки через програму ступеня.

Що таке магістра в галузі туризму та гостинності? Студенти в цій навчальній програмі вивчають стратегічні лідерські та управлінські навички, необхідні для контролю і підтримки об'єкта в межах області туризму і гостинності. Теми курсу в цій навчальної програми включають управління гостинність і гостьові послуги, аналіз даних в гостинності та туризму, стратегічні питання в сфері туризму, маркетингу та реклами, а також фінансовий аналіз підприємств гостинності. Студенти можуть також мати можливість вибирати факультативні курси в межах своєї області, які можуть підвищити свої спеціальні знання і навички.

Є кілька причин, чому людина може хотіти переслідувати ступінь в галузі туризму та гостинності. Мало того, що випускники розширити свої знання і досвід, вони також можуть поліпшити свої управлінські та комунікативні навички, які можуть бути суттєві активи на своє робоче місце.

Вартість заробляючи ступінь магістра в галузі туризму та гостинності буде варіюватися в залежності від розташування школи, а також кількість часу, який потрібен для студента, щоб заробити цей ступінь. Студенти повинні переконатися в тому, щоб досліджувати кожну потенційну школу належним чином, щоб гарантувати, що академічні витрати збігаються з їхніми майбутніми цілями.

Адміністративні та управлінські навички, які люди розвивають в рамках цієї навчальної програми може відкрити багато можливостей для працевлаштування випускників.Кар'єра в сфері туризму і гостинності включають в себе ігри та управління казино, дизайн та проведення заходів, готельних і курортних директорів, директорів з маркетингу протягом розважального центру, управління рестораном, або в якості виконавчого директора для туризму або готельного організації.

Багато шкіл пропонують онлайн варіанти класів, а це означає, що ви можете заробити свій ступінь в той час і місце, яке працює з вашої насиченого життя. Для того, щоб приступити до роботи над MA в галузі туризму та готельного бізнесу, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Туризм і готельний бізнес
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (25)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання