Keystone logo

6 Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Мовні дослідження Сучасні мови 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Мовні дослідження
  • Сучасні мови
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Мовні дослідження Сучасні мови

Програма "Майстер мистецтв" пропонує студентам можливість поглибленого вивчення ліберальних мистецтв, кульмінацією яких є винагородження результатів дослідження, випускні та (часто) збільшення кар'єрних можливостей. Магістр зазвичай потребує двох повних робочих років навчання, і ви повинні мати дозвіл на отримання ступеня бакалавра.

Отже, що таке магістр сучасних мов? У цих програмах ви, ймовірно, вивчатимете кілька мов у подібних регіонах. Ви можете вивчати західні та європейські мови, східні мови або навіть більш конкретні регіони, ніж ці. Ви можете брати курси з лінгвістики, літератури та історії протягом усього віку, оскільки історичні зрушення найчастіше впливають на мовну історію цієї культури. Ви також можете взяти спеціальні курси з граматики та синтаксису, щоб збагатити ваш рівень володіння конкретними мовами.

Через поглиблені мовні курси ви можете розвинути розвинену мову володіння декількома мовами, корисними в різних культурних умовах. Ви також можете розвинути підвищену культурну компетенцію та значно покращити свої навички критичного мислення, що допомагає у всьому від вірного розуміння до прийняття рішень.

Точне навчання для магістра мистецтв різне залежно від того, де ви вирішили піти в школу. Зверніться до свого консультанта для отримання докладної фінансової інформації.

Кар'єра, яку часто проводять після закінчення магістра мистецтв у сучасних мовах, включає посади як інструктора та перекладача мови. Ця область навчання також є чудовою підготовкою для тих, хто бажає бути письменниками та виступаючими в кількох регіонах. Студенти, котрі цікавляться міжнародними відносинами та кар'єрою в галузі прав людини, також можуть отримати значну користь від цієї галузі навчання. Кар'єра як лінгвісти та історики також є відмінними варіантами після виконання вимог до сучасної програми мов.

Незалежно від того, чи хочете ви відвідувати заняття в університетському містечку або закінчити навчання в Інтернеті, часто існує багато варіантів, що дозволяють завершити свою магістерську програму сучасних мов у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.