Keystone logo

11 Магістр мистецтв (MA) Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Стратегічний маркетинг 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Стратегічний маркетинг
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Стратегічний маркетинг

Ступінь магістра мистецтв є наступним кроком студент може прийняти після отримання його або її ступінь бакалавра мистецтв. Залежно від предмета і школи, завершивши ступінь магістра може зайняти від одного до трьох років. Вчений ступінь дає студентам більш ретельного освіти про конкретній темі.

Що таке магістра в галузі стратегічного маркетингу? Магістр в галузі стратегічного маркетингу спеціалізується на знання та навички, необхідні для здійснення ефективних маркетингових стратегій, особливо в мінливому світовому ринку. Більшість студентів маркетингу професіоналів, які шукають для просування своєї кар'єри, хоча багато студентів, які приїжджають з різних верств суспільства також скористатися цією магістерську програму, щоб отримати корисне знання про дії і маркетингових стратегій. Курси зосередитися на тому, щоб залучити клієнтів і просування товарів і послуг і, як правило, включають комунікації, поведінка споживачів, маркетингові дослідження, і стратегічне управління маркетингом.

Отримання ступінь магістра в галузі стратегічного маркетингу забезпечує випускників з краєм у порівнянні з конкурентами. Мірою може допомогти вам швидко перейти у вашому траєкторії кар'єри, в той же час забезпечити більш високий дохід. Крім того, він забезпечує випускникам ключових навичок, таких як критичне мислення, зв'язку та аналізу, який може бути застосований до багатьох різних аспектів життя.

Вартість магістра варіюється залежно від установи, країни і довжини звичайно. Ви повинні зв'язатися з обраної вами школи напряму, щоб дізнатися вартість навчання.

Багато випускників, які отримали ступінь магістра в галузі стратегічного маркетингу йти на роботу в галузі управління та виконавчої рівня посади у відділі малого бізнесу і великих корпорацій маркетингу. Випускники також знайти роботу в якості менеджерів по продукції або маркетингових досліджень керівників. Більшість робочих місць, пов'язаних з цим ступеня центром, навколо планування, дослідження та здійснення стратегій маркетингу товарів і послуг для клієнтів.

Щоб подати заявку на просунутій ступеня, зацікавлені студенти повинні спочатку вивчити різні установи, щоб знайти той, який відповідає їх потребам, як географічно, так і фінансово. Один із способів, щоб почати своє дослідження, щоб дивитися через наших великих баз даних, щоб знайти школи, які пропонують цей магістра. Для початку, просто пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.