Keystone logo

12 Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження сталого розвитку Дослідження сталого економічного розвитку Сталий розвиток 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Дослідження сталого економічного розвитку
  • Сталий розвиток
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження сталого розвитку Дослідження сталого економічного розвитку Сталий розвиток

Вибір подальшої освіти може означати збільшення можливостей для працевлаштування та можливість покращити свої навички. Магістр наук (MA), випускники можуть отримати ступінь післядипломної освіти, що допомагає їм змінити світ.

Що таке магістра в галузі сталого розвитку? Ця програма зазвичай займає два роки повного шкільного навчання за ступенем бакалавра, а освіта, яку випускники отримують, готує їх до повного розуміння культурних, соціальних та економічних питань, які можуть вплинути на розвиток сталого середовища. Студенти також працюють над дослідженням причин екологічних проблем та визначають, як ці проблеми впливають на розвиток сталого оточення.

Заробіток магістра в галузі сталого розвитку приносить користь учням, допомагаючи розвивати свої навички аналітичного та критичного мислення, коли вони практикують теорії, які вони вивчають у класі, для більш глибокого вивчення. Студенти також набувають навичок лідерства та міжособистісного спілкування, коли вони розробляють програми та тренінги, які можуть допомогти людям у всьому світі.

Вартість заробітку магістра в галузі сталого розвитку може відрізнятися залежно від навчального закладу та їхніх спеціальних курсів навчання. Студенти заохочуються безпосередньо звертатися до своїх потенційних шкіл, щоб повністю зрозуміти витрати, пов'язані з проходженням аспірантури.

Широкий вибір можливостей для працевлаштування доступний для випускників із ступенем магістра зі сталого розвитку. Деякі особи можуть працювати в гілках влади, як у місцевому масштабі, так і в міжнародних установах, допомагаючи розробляти програми, що захищають екологічні та культурні проблеми, одночасно підтримуючи відповідальне розвиток. Багато інших випускників працюють на приватних корпораціях, беручи на себе провідні ролі та надаючи внесок у розробку та екологічну політику. Інші можуть вибирати роботу в рамках однієї з багатьох дисциплін соціальної науки, яка охоплює їх ступінь.

Якщо ви зацікавлені в зміні значущих змін у процесі вдосконалення в глобальному масштабі, тоді майстер у сталого розвитку може бути саме тим, що ви шукаєте. Щоб почати свою освіту сьогодні, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши керівну форму.