Keystone logo

4 Магістр мистецтв (MA) Програми в Професійні дослідження Соціальні науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Професійні дослідження
 • Соціальні науки
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (4)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр мистецтв (MA) Програми в Професійні дослідження Соціальні науки

  Після отримання ступеня бакалавра, студенти, які хочуть глибше заглибитися в свої поля, можуть продовжувати навчання в магістра мистецтв. Цей ступінь дозволяє проводити більше досліджень та навчання у вибраній темі в галузі мистецтва та гуманітарних наук. Взагалі вважається терміновим ступенем в більшості професій, МА допомагає студентам отримати професійні та дослідницькі навички. Це також може, у деяких випадках, призвести до кандидата наук. програма

  Багато потенційних студентів задаються питанням "Що таке магістр соціальних наук?" Загалом, соціальна наука - це вивчення людей у ​​їх середовищі. Студенти можуть зосередити увагу на географічній зоні, гонці чи класі людей, або релігійній групі. Вони зазвичай беруть заняття з таких тем, як методологія дослідження, організація та соціокультурний розвиток. Як правило, ступінь програми закінчується великим дослідницьким проектом, який написаний як дисертація.

  Магістр соціальних наук надає цінні навички, такі як дослідницькі та аналітичні здібності, які можуть допомогти студентам багатьох професій. Вона також навчає випускників розуміти загальну картину, а не судити товариства з вузькою точкою зору.

  Є багато витрат, пов'язаних з магістрами в області соціальних наук, такими як навчання, книги, технологічні збори, а також кімната та дошка, якщо студент залишається на кампусі. Щоб знайти потрібну програму, студенти повинні подумки порівнювати кожну школу.

  Випускники програми магістра соціальних наук користуються попитом у багатьох професіях. Вони можуть навчати в університетах. Неприбуткові організації та інші благодійні установи часто використовують соціологів як директорів досліджень або директорів програм. Є багато державних посад, таких як посередницькі програми, включаючи державне житло та благополуччя. Соціологи також можуть працювати на місцях, збираючи дані та спостереження для клієнтів.

  Магістр соціальних наук може бути зароблений в різних установах, як на місцевому, так і в усьому світі. Для учнів у віддалених районах існують також програми online. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.