Keystone logo

116 Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Соціальна робота 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Соціальна робота
Сфери навчання
  • Соціальні науки (116)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Соціальна робота

Особи, які хочуть працювати, як соціальні працівники можуть зробити це після отримання магістра в галузі соціальної роботи через університетах по всьому світу. З цією науковим ступенем, можливості розмножуватися за те, що успішну кар'єру вирішуючи соціальні проблеми.

Багато indviduals, які зацікавлені в консультаційних чоловіків, жінок, і діти споглядають заробляти вчений ступінь, щоб зробити це. Вони запитати, "Що таке ступінь магістра в галузі соціальної роботи?" Це випускник рівня диплом, який готує студентів, щоб стати консультантами. Випускники отримати вірчі грамоти консультувати пацієнтів з наркологічної проблем, питань психічного або поведінкового здоров'я, або проблеми в стосунках. Магістра мистецтв в галузі соціальної роботи курсових поєднує академічну вивчення теорій, психології, і рішення проблем методів з практичної практичної роботи. Практикумів може включати стажування в клініках, школах, або громадських організацій.

MA в галузі соціальної роботи є сертифікація початкового рівня, щоб стати радником. З ступеня даної магістерської, людина може стати ліцензованим консультувати підлітків, дітей, і дорослих. Це MA є квиток на кар'єрі в консультації.

Вартість отримати ступінь магістра в галузі соціальної роботи варіюється в залежності від програми людина реєструється в. Є онлайн, в обличчя, і варіанти з низьким проживання по всьому світу. Було б доцільно, щоб зв'язатися потрібний академію, щоб дізнатися про існуючі структур платних.

Після індивідуальний закінчив зі ступенем магістра в галузі соціальної роботи, він чи вона може почати кар'єру, допомагаючи іншим. Цей ступінь відкриває двері на посади в приватному і державному секторі, таких як школи соціального працівника, сімейний консультант, токсикоманія працівника, інструктора спільноти коледжу, мирного працівника, або адміністратором бездомного або внутрішнього укриття насильства.Є кілька шляхів зайнятості прийняти для випускників, які заробили ці облікові дані.

Якщо ви хочете присвятити своє життя допомозі чоловіків, жінок та / або дітей, які борються з складних життєвих проблем, ви могли б зробити так, заробляючи магістра в галузі соціальної роботи. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія з школа вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.