Keystone logo

17 Магістр мистецтв (MA) Програми в Правознавство Політика Соціальна політика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Політика
  • Соціальна політика
Сфери навчання
  • Правознавство (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Правознавство Політика Соціальна політика

Після отримання ступеня бакалавра студент може вибрати додаткове спеціалізоване навчання з гуманітарних наук з магістра мистецтв. Магістратура може бути терміновим ступенем або привести до подальшої освіти в докторській програмі. Студенти можуть розраховувати на вивчення методів дослідження, а також навички роботи, необхідні для кар'єри.

Що таке магістр соціальної політики? У цьому навчальному курсі існує безліч різних можливих напрямків, які стосуються соціальних питань, таких як бідність, здоров'я та політика. Приклади курсових робіт включають аналіз політики, глобалізацію та методи дослідження. Студенти можуть зосередити увагу на місцевих чи міжнародних проблемах. Як правило, це займає два роки, щоб заробити цей ступінь, і це звичайно закінчується дисертацією або дисертацією з теми, яка застосовується до сфери уваги учня.

Випускники магістра соціальної політики можуть розвинути глибше розуміння проблем, які постають перед різними товариствами. Вони також вивчають співпрацю та переговори, навички, що впливають на щоденне та професійне життя.

Витрати на навчання, пов'язані із зарахуванням до магістра мистецтв у соціальній політиці, різні для кожної школи. Також може існувати плата за онлайн курсові роботи, лабораторну роботу або інші додаткові програми. Студенти можуть звернутися до цікавих шкіл, щоб дізнатися більше про очікувані витрати.

Є численні кар'єри, відкриті для випускників з магістра в галузі соціальної політики. Мабуть, найбільш очевидним є державні або приватні адміністратори, які створюють політику та програми. Вони також можуть стати вчителями, дослідниками чи журналістами. Важливим вибором є також робота в міжнародних відносинах, така як зв'язки з посольствами, Служба закордонних справ та іноземна допомога. Цей ступінь навіть може служити прекрасним фоном для юристів.

У всьому світі існує багато навчальних закладів, де студенти можуть отримати магістра в галузі соціальної політики. Для тих, хто потребує гнучких графіків, таких як студенти, які працюють на повний робочий день, можуть існувати варіанти в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.