Keystone logo

16 Магістр мистецтв (MA) Програми в Педагогіка Середня освіта 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Педагогіка
 • Середня освіта
Сфери навчання
 • Педагогіка (16)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр мистецтв (MA) Програми в Педагогіка Середня освіта

  Після того, як студенти закінчать свої програми для студентів, вони можуть вступити до робочої сили або продовжувати свою освіту. Деякі вирішують вступити в програму магістра мистецтв (MA), яка, як правило, надається тим людям, які вивчають гуманітарні науки, образотворче мистецтво або соціальні науки. Вища освіта може створити кращі можливості для роботи або прокласти шлях до докторантури.

  Що таке магістр середньої освіти? Люди, які переслідують магістерські ступені середньої освіти, можуть розраховувати на вивчення широкого кола питань, пов'язаних із навчанням молодих людей, коли вони готуються до вищої освіти. Студенти вивчають вплив філософії, історії та соціології на освітні теорії. Інші теми включають загальні тенденції, що впливають на професійних педагогів, створення та підтримання якісних навчальних середовищ, оцінка та оцінка студентів та планування навчальних програм. Крім того, багато програм навчають студентів про місцеві уряди, державні та державні установи, розвиток підлітків та психологію, грамотність підлітків та основи та методи навчання мови.

  Студенти, які вирішили отримати ступінь магістра в середній школі, напевно навчаться навичкам, які допоможуть їм у багатьох аспектах їхнього життя, наприклад, знайти вигідну роботу. Ці навички включають організацію, управління часом та планування.

  Кожна країна має свої закони стосовно вартості освіти, і кожен коледж або університет вибирає власну ціну. Інші фактори, які слід враховувати стосовно вартості, включають, чи може студент отримувати стипендії та скільки часу вона триватиме.

  Для тих, хто бажає навчати, програми середньої освіти є найбільш універсальними. Після закінчення навчання, особа може продовжувати навчати молодих людей у ​​середніх школах, особливо якщо ступінь освіти включає певну концентрацію, таку як математика або мова. Інші випускники можуть вирішити вчити студентів середніх класів, особливо якщо ці студенти просунуті. Іншим варіантом для випускників є навчання в коледжних коледжах або університетах, що часто корисно для тих, хто досягає ступеня доктора.

  Багато людей, які вступають до середніх навчальних програм, вирішують вчитися через Інтернет, але інші можуть відвідувати традиційні заняття в одній зі шкіл, які пропонують такі програми по всьому світу. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.