Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 4 Магістр мистецтв (MA) в Розвиток людських ресурсів 2023

4 Магістр мистецтв (MA) Програми в Розвиток людських ресурсів 2023

Огляд

Багато власників дипломів бакалавра вирішили продовжити навчання та продовжувати навчання в магістратурі або магістра, що є міжнародно визнаним освітнім досягненням, нагородженим тими, хто заповнює попередньо встановлені курсові роботи в певній галузі. Це, як правило, підвищує можливості для кар'єрного зростання і часто заробляє потенціал.

Просто що таке магістр з розвитку людських ресурсів? Хоча існує певний рівень відхилення від однієї програми розвитку людських ресурсів до наступної, студенти повинні очікувати належного вивчення та розробки різноманітних навичок, які цілком бажають сьогоднішні підприємства та корпорації. Спільні області дослідження включають керівництво в організаціях, управління проектами, навчальний дизайн, соціологія, теорія управління, а також наймання працівників, навчання та припинення практики. Деякі студенти в цих програмах вирішують зосередити свої дослідження на конкретному аспекті розвитку людських ресурсів, таких як електронне навчання чи розробка навчальних програм.

Власники магістрів зазвичай вважають, що вони мають кваліфікацію для більш високого рівня посад, ніж вони до того, як заробили цю різницю, і вони також часто заробляють вищу зарплату, ніж їхні менш освічені колеги.

Через суттєву різницю в вартості одного магістра в програмі розвитку людських ресурсів на наступний, зацікавлені студенти повинні проконсультуватися з приймальними комісіями кожної школи, яку вони розглядають для своєчасної інформації про навчання.

Випускники магістерських програм з розвитку людських ресурсів можуть знайти роботу в будь-якій з великої кількості професій. Багато хто продовжує працювати як спеціалісти з розробки та підготовки кадрів, розробники програм або менеджери, консультанти з питань людських ресурсів, адміністратори електронного навчання або розробники навчальних програм. Додаткові загальноприйняті ролі включають посаду головного фахівця з вивчення чи спеціаліста з корпоративного навчання. Інші ж вирішили використовувати ступінь магістра, щоб навчати тему, пов'язану з людськими ресурсами, на рівні університету.

Ті, хто прагне встановити корисну та прибуткову кар'єру в галузі розвитку людських ресурсів, заохочуються вивчити багато варіантів, доступних у всьому світі за допомогою нашої бази даних. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Адміністративні дослідження
  • Персонал
  • Розвиток людських ресурсів
Сфери навчання
  • Адміністративні дослідження (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання