Keystone logo

65 Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Соціальна робота Консультування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Соціальна робота
  • Консультування
Сфери навчання
  • Соціальні науки (65)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Соціальна робота Консультування

Забезпечення магістра в галузі консультування є відмінним вибором для студентів, які успішно отримав ступінь бакалавра в області психології чи аналогічній сфері. Магістр ступінь в області консультування є ідеальним способом для підвищення можливості для кар'єрного росту в цій висококонкурентному галузі, і це має особливе значення для тих, хто зацікавлений в відбувається встановити кар'єру в академічних або психічних полів здоров'я.

Просто те, що ступінь магістра в галузі консультування? Це післявузівськоїпрофесійної ступінь готує студентів для створення успішної професійної практики в якості консультанта або психолога в широкому різних умовах, у тому числі, але не обмежуючись, шкіл, громадських організацій, психіатричних клініках і програм допомоги працівникам. Самі магістра в галузі консультування студентів також здійснення певної спеціальності, такі як сімейне консультування, молоді або шкільних вихователів, профорієнтації або будь-яку кількість інших конкретних шляхів розвитку кар'єри.

Студенти, які успішно заробляють ступінь магістра в галузі консультування, як правило, в стані командувати більш високу заробітну плату, ніж ті, з меншим ступенем, і вони можуть подати заяву на отримання більш широкого асортименту позицій.

Витрати майстрів мистецтв градусів варіюються значно, засновані на ряді факторів, серед них довжина програми, престижні школи і де, географічно, програма приймається.

Ті, хто успішно завершити ступінь магістра в галузі консультування програми добре підходять для роботи в найрізноманітніших позиціях, і вони, ймовірно, знайти роботу в якості шкільних психологів, консультантів в області психічного здоров'я, шлюбу і сімейних консультантів, консультантів з питань кар'єри чи токсикоманії консультантів. Ліцензування для цих позицій залежить від географічного регіону, тому студенти, зацікавлені в цих кар'єри слід провести ретельний огляд правил ліцензування, які існують в їх конкретній області.

&nbsp

Щоб дізнатися більше про різні можливості отримання освіти, які існують для отримання магістра в галузі консультування, вивчити наш обширний каталог консультування та пов'язаної магістерських програм, доступних по всьому світу. Не витрачайте інший момент незадовільною або unfulfilling кар'єри. Стоп просто думати про те, що там, і замість почати відстежувати в бік кращого майбутнього. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.